MHP'li Azmaz: "Milletin İradesi Tahribatı Telafi Edecek"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yüreğir Belediye Meclisi Üyesi Sayım Azmaz, 22 Temmuz Pazar Günü Yapılacak Genel Seçimlerinde Türk Milletinin Kaybedilmiş Yılların Tahribatını Telafi Ederek MHP'yi Tek Başına İktidara Getireceğini Söyledi.

MHP'li Azmaz:
20.06.2007 17:13 | Son Güncelleme: 20.06.2007 17:13

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yüreğir Belediye Meclisi Üyesi Sayım Azmaz, 22 Temmuz Pazar günü yapılacak genel seçimlerinde Türk milletinin kaybedilmiş yılların tahribatını telafi ederek MHP'yi tek başına iktidara getireceğini söyledi.

Azmaz, yaptığı açıklamada, milletin bir çığ gibi büyüyen desteğiyle iktidar yürüyüşünü başlatan MHP'nin şerefli geçmişi, milli vicdanlarda tescil edilmiş olan siyasi kimliği, zamana ve şartlara göre değişmeyen ilkeleri, Türkiye'yi ayağa kaldırmak için gerekli program ve projeleri ve liyakatli, inançlı ve idealist kadrolarıyla Türk milletinin huzuruna çıkacağını ifade etti. Azmaz, "Milliyetçi Hareket, çıkar lobilerinin kapılarında ve dış merkezlerde meşruiyet kaynağı arama zilletine düşmeden ve hiç kimseye diyet borcu olmadan aziz milletimizden alacağı yetkiyle iktidara gelecektir. İşte bu inançlı ve kararlı kadro Türkiye genelinde olduğu gibi Adana'da da 14 tane birbirinden değerli ufku açık geleceği gören milletvekili adayımızla Milliyetçi Hareket Partisi'ni tek başına iktidara getirmek için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışmalara devam etmekteyiz" dedi.

(ÇÖ-ÇÖ-Y)

20.06.2007 17:04 TSİ

Kaynak: İHA

Etiketler: , Haber
Haberler››Yerel››MHP'li Azmaz: 'Milletin İradesi Tahribatı Telafi Edecek' - Haberler