MHP'li Belediye Başkanları Tarsus'ta Toplandı

Mersin Bölgesinde 29 Mart Yerel Seçimler Belediye Başkanlığını Kazanan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)'li 28 Başkan Tarsus'ta Dayanışma Yemeğinde Buluştu.

MHP'li Belediye Başkanları Tarsus'ta Toplandı
09.04.2009 12:30 | Son Güncelleme: 09.04.2009 12:30

Mersin bölgesinde 29 Mart yerel seçimler belediye başkanlığını kazanan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)'li 28 başkan Tarsus'ta dayanışma yemeğinde buluştu.

Tarsus Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'ın ev sahipliğini yaptığı dayanışma yemeğine Anamur, Ören, Bozyazı, Tekmen, Çamlıyayla, Sebil, Erdemli, Ayaş, Çeşmeli, Kargıpınarı, Kumkuyu, Limonlu, Gülnar, Büyükeceli, Fındıkpınarı, Silifke, Atakent, Atayurt, Taşucu, Uzuncaburç, Yeşilovacık, Bahşiş, Gülek, Yeşiltepe, Toroslar, Ayvagediği ve Güzelyayla beldesi başkanları katıldı.

Amaçlarının bölgede seçilen başkanları tanıştırmak olduğunu belirten Burhanettin Kocamaz, Mersin'de ilçe ve beldelerde seçilen MHP'li başkanları bir araya getirdiklerini söyledi.

Başkan Kocamaz, "Mersin bölgesinde ilçe ve beldeler olmak üzere MHP'den Belediye Başkanlığı'nı kazanan arkadaşlarımız bir araya geldik. Dayanışma ve tanışma yemeği düzenledik. Arkadaşlarla diyalogu artırmak ve bölgemize yapacağımız hizmetler konusunda fikir alış verişinde bulunduk. İyi bir toplantı oldu. Katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim. İnşallah memleketimize ve ülkemize hayırlı olur" dedi. (CİHAN)

Kaynak: CHA

Etiketler: , Haber
Haberler››Güncel››MHP'li Belediye Başkanları Tarsus'ta Toplandı - Haberler