MHP'li Gökçe: "Oy Pusulası Altından Daha Değerli"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı Salih Gökçe, Oy Pusulasının Altından Daha Değerli Olduğunu Belirterek, "Mutlaka Oyunuzu Kullanın" Dedi.

MHP'li Gökçe:
04.07.2007 14:22 | Son Güncelleme: 04.07.2007 14:22

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana 8. sıra milletvekili adayı Salih Gökçe, oy pusulasının altından daha değerli olduğunu belirterek, “Mutlaka oyunuzu kullanın” dedi.

Gökçe, Sepici Mahallesi’nde düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada oy kullanmanın çok önemli bir vatandaşlık görevi olduğunu söyledi. Gökçe “Oy pusulası sadece basit bir kağıt parçası değildir. Bu kağıt parçası altından çok daha değerlidir. Ülkemizin karanlığa mı yoksa aydınlığa mı gideceği yönünde bir pusuladır. Seçimde mutlaka oyunuzu kullanın” diye konuştu.

Salih Gökçe şöyle devam etti:

“Basit bir işlem için noterden vekalet verirsiniz. Verdiğiniz oy ile de ülke yönetimindeki inisiyatif hakkınızı 5 yıllığına başkalarına devredersiniz. Noterden verdiğiniz vekaleti her an iptal etme şansınız varken yönetim vekaletinde bu şansınız süresi dolana kadar yoktur. O sebeple vatanı, geleceğinizi kimlere emanet edeceğinize karar verirken çok iyi düşünmeniz lazım."

Toplantıya MHP İl Başkanı Ahmet Erdoğan, Yüreğir İlçe Başkanı Mustafa İzgioğlu, Yüreğir Ülkü Ocakları Başkanı Gürhan Kütük, Adana milletvekili adayı Yılmaz Tankut ile bazı aday adayları da katıldı.

(AB-AB-AB-Y)

04.07.2007 14:24 TSİ

Kaynak: İHA

Etiketler: , Haber
Haberler››Yerel››MHP'li Gökçe: 'Oy Pusulası Altından Daha Değerli' - Haberler