MHP'li Yıldırım: "ya Federasyoncular ya da Milliyetçiler Deme Noktasındayız"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreter Yardımcısı ve Adana Milletvekili Adayı Recai Yıldırım, "Bu Seçim Parti Meselesi Değildir. ya Milletimizi Etnik Kimliklere Bölmek İsteyen Federasyoncular ya da Milliyetçiler Deme Noktasındayız" Dedi.

MHP'li Yıldırım:
21.06.2007 15:33 | Son Güncelleme: 21.06.2007 15:33

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreter Yardımcısı ve Adana Milletvekili Adayı Recai Yıldırım, "Bu seçim parti meselesi değildir. Ya milletimizi etnik kimliklere bölmek isteyen federasyoncular ya da milliyetçiler deme noktasındayız" dedi.

Yıldırım, merkez ilçe Yüreğir'e bağlı Sofulu beldesinde partisince düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, Kurtuluş Savaşı'nda denize dökülen düşmanların, işbirlikçileri aracılığıyla yine Türkiye'yi kuşatma altına aldığını ifade etti. Yıldırım, "Bu seçim parti meselesi değildir. Ya; milletimizi etnik kimliklere bölmek isteyen federasyoncular ya da milliyetçiler deme noktasındayız. 22 Temmuz ile ikinci bir Kurtuluş Savaşı'nı kazanmak zorundayız. Türk'e kefen biçenleri güneyde Akdeniz'e, batıda Ege'ye,

kuzeyde Karadeniz'e dökmek yeniden boynumuzun borcu olmuştur. 22 Temmuz bu manada Türk'ün yeniden destan yazacağı yeni milat olacaktır" diye konuştu.

(AB-AB-MEF-Y)

Kaynak: İHA

Etiketler: , Haber
Haberler››Politika››MHP'li Yıldırım: 'ya Federasyoncular ya da Milliyetçiler Deme Noktasındayız' - Haberler