Michael Jackson'ın kızı Paris Jackson, Sevgilisiyle Sarmaş Dolaş Görüntülendi

Dünyaca ünlü sanatçı, Michael Jackson'ın kızı Paris Jackson, önceki gün sevgilisi Gabriel Glenn'le Los Angeles'ta sarmaş dolaş görüntülendi.

05.04.2019 10:09

ABD'li manken Paris Jackson, önceki gün sevgilisi Gabriel Glenn ile Los Angeles'ta görüntülendi. Market alışverişi sonrası görüntülenen ikilinin samimi halleri ise dikkatlerden kaçmadı.

Alışveriş yapan ikili, AVM'nin otoparkında samimi anlar yaşarken objektiflere takıldı.

Elinden bir demet çiçek olan Jackson, sevgilisini öpücüklere boğdu. İkilinin hippi tarzları ise dikkatleri üzerine topladı.

PARİS JACKSON KİMDİR?

Dünya tarihinin müzik sektöründe en ünlü isimlerinden, popun kralı olarak tanınan sanatçı Michael Jackson'ın kızı Paris Jackson 1998 yılında Amerika'da dünyaya gelmiştir.

Babasını 11 yaşında iken yitiren Paris Jackson kendisinin 14 yaşında tanımadığı birisi tarafından tecavüze uğradığını, babası Michael Jackson'ın ise öldürüldüğünü açıklamıştır.

Paris Jackson'da müzik dünyasında emin adımlarla ilerlemektedir. Sık sık Youtube ve sosyal medya üzerinden söylediği şarkıları paylaşmaktadır. Ayrıca Calvin Klein ile imzaladığı milyon dolarlık reklam yüzü anlaşması ile gündeme gelmiş müzik ile birlikte modellik yapmaktadır.

Michael Jackson'ın kızı Paris Jackson, Sevgilisiyle Sarmaş Dolaş Görüntülendi

Michael Jackson, Los Angeles, Paris, Magazin

YORUMLAR
17.10.2019 11:17:24