Milaslı judocular miniklerde il birincisi oldu

Amatör Spor Haftası Etkinlikleri kapsamında Datça'da judo turnuvası düzenlendi.

07.10.2019 16:06 | Son Güncelleme: 07.10.2019 16:07Milaslı judocular miniklerde il birincisi oldu
Amatör Haftası Etkinlikleri kapsamında 'da judo turnuvası düzenlendi. Turnuvada 'ı temsil eden sporcular, minikler gurubunda il birincisi, yıldızlar grubunda ise il üçüncüsü oldu.

Geçtiğimiz hafta sonu Datça'da; Amatör Spor Haftası Etkinlikleri kapsamında Milas, ve Datça ekiplerinin katılımıyla turnuva düzenlendi. Süper Minikler, Küçükler ve Yıldızlar kategorilerinde 120 sporcunun katılımıyla Datça Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleşen turnuva saygı duruşunda bulunulması ve istiklal marşımızın seslendirilmesiyle başladı. Datça İlçe Spor Müdür Müdürü Reşit Sinan müsabakalar öncesinde kısa bir konuşma yaparak, katılan tüm sporculara başarılar diledi. 21 sporcusuyla turnuvaya Beden Eğitim Öğretmeni Celal Yıldız'ın antrenörlüğünde 21 sporcusuyla katılan Milas İlçe Spor Müdürlüğü Judo Takımı minikler grubunda elde ettiği başarılarla il birincisi, yıldızlar grubunda ise il üçüncüsü olmayı başardı.

Turnuvaların sonunda katılımcı sporculara madalyaları ve kupaları Datça İlçe Spor Müdür Müdürü Reşit Sinan, antrenörler ve sporcu velileri tarafından verildi. - MUĞLA

Fethiye, Milas, Datça, Spor

Kaynak: İHA

HABER YORUMLARI
21.01.2020 12:06:55