Milli boksör, birlikte yaşadığı sevgilisini öldürdükten sonra "Gözünüz aydın" tweeti atmış

Birlikte yaşadığı kız arkadaşı Zeynep Şenpınar öldüren milli boksör Selim Ahmet Kemaloğlu'nun cinayeti işledikten sonra attığı tweet ortaya çıktı. Kemaloğlu, cinayetin ardından Twitter hesabından "İki cana kıydınız, gözünüz aydın" mesajı paylaşmış. Öte yandan Zeynep Şenpınar'ın da bir arkadaşıyla ölmeden önce yaptığı konuşma ortaya çıktı.

25.05.2020 02:55 | Son Güncelleme: 25.05.2020 11:16

Muğla'da, milli boksör olduğu öğrenilen Selim Ahmet Kemaloğlu'nun (26) birlikte yaşadığı kız arkadaşı Zeynep Şenpınar'ı bıçaklayarak öldürdükten sonra attığı tweet ortaya çıktı. Kemaloğlu, şahsi Twitter hesabından "İki cana kıydınız, gözünüz aydın" mesajı paylaşmış. Kemaloğlu'nun bu tweetinde kimi ya da kimleri kastettiği ise henüz belirsizliğini koruyor.

Öte yandan sevgilisi tarafından bıçaklanarak öldürülen Zeynep Şenpınar'ın (25) bir arkadaşına, "Ahmet'le net bir şekilde bitti. 1 aydır hiçbir şekilde birbirimizle alakamız yok. Ben sadece aşırı alışkanlığın verdiği üzüntüyü yaşıyorum. Şarttı belki de" mesajı attığı da ortaya çıktı.

Milli boksörün kız arkadaşını öldürdüğü cinayetin ardından WhatsApp konuşmaları ortaya çıktı

Selim Ahmet Kemaloğlu'nun ayrılığı kabullenmediği için öldürdüğü şüphesi üzerine duruluyor. Öte yandan Şenpınar'ın türkü söylerken çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde Şenpınar'ın söylediği türkü, izleyenlerin yüreğini burktu.

Milli boksörün kız arkadaşını öldürdüğü cinayetin ardından WhatsApp konuşmaları ortaya çıktı

CİNAYETİN ARDINDAN TWEET ATMIŞ

Selim Ahmet Kemaloğlu'nun ise cinayetin hemen ardından kendisine ait sosyal medya hesabından "İki cana kıydınız, gözünüz aydın" paylaşımı yaptığı da ortaya çıktı.

Milli boksör, birlikte yaşadığı sevgilisini öldürdükten sonra ’Gözünüz aydın’ tweeti atmış

Kaynak: DHA

Yorumlar (42)
VATANDAŞ: Kader mahkumlarina af istiyoruz genel af bize sucunun cezasini çekmemis insanlar lazimki daha cok suc mağduru olalim
ESES: serseri ruhlu ayyaş argo küfürbaz konuşan inançsız herifleri kadınlar beyenıyor efendi işine evıne düşkün tabiki eylenceyıde gezmeyıde seven bazen cömert bazen tutumlu ahlaklı adamlar beyenılmıyor hayret yınede allah tum bayanları korusun öldürmeye kımsenın hakkı yok , , , , ve idam gerekli bu ülkeye şart , , ,
ALİ: Hocam işte bu yazdıklarına doğal seleksiyon deniyor efendi olmak meziyet değil bu devirde
1 0