Milli futbolcu Arda Turan Galatasaray'a geri dönüyor

Milli futbolcu Arda Turan yuvaya dönüyor. Galatasaray'da yönetimin dönüşüne onay verdiği yıldız oyuncunun, futbolu sarı kırmızılı kulüpte bıraktıktan sonra Fatih Terim'in yardımcısı olması planlanıyor.

04.07.2020 14:08 | Son Güncelleme: 04.07.2020 19:50

Süper Lig'de zirve yarışında kritik maçlara çıkan Galatasaray bir yandan da gelecek sezon için transfer çalışmalarını sürdürüyor. Sarı kırmızılıların gündemindeki isim eski futbolcusu Arda Turan.

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in ara transfer döneminde istemesine rağmen yönetim engeline takılan Arda Turan, sarı kırmızılı formaya çok yakın. Barcelona ile sözleşmesi 1 Temmuz'da resmen sona eren ve Arda, Fatih Terim ile Mustafa Cengiz'in görüşme sonrasında nihai karara varıldı. Sezon sonunda resmi imzaların atılması planlanıyor.

FUTBOLU G.SARAY'DA BIRAKIP TERİM'İN YARDIMCISI OLACAK

Öte yandan uzun dönemli Galatasaray'da görev almak isteyen Arda Turan, futbolu Galatasaray'da bırakıp ilerleyen dönemde Fatih Terim'in yardımcısı olacak.

(Kaynak: A Spor)

Milli futbolcu Arda Turan Galatasaray’a geri dönüyor
Yorumlar (15)
KİBAR ADAM: Arda ve futbolcu olmadan keske biraz insan olsaydin. Para kazandin hemen havaifisek oldun. Git artik kaybol.
HAYLASS: Göreceğiz bakalım ne olacak :)
VRL66: Kim ne derse desin, Bu Adam kesinlikle Belhanda''dan daha kötü değil !!! Eğer gerçekten çabalarsa bence Galatasaray''a faydalı olacaktır. Bitik bir Arda olarak değil, Başarılı Galatasay Evladı olarak Seneye Jübile yapma fırsatı geçti eline. Zaten Adam Boş mukaveleye İmza atarım diyor. Hadi Evlat Utandır karşı çıkanları !!!
Haberler››Spor››Milli futbolcu Arda Turan Galatasaray'a geri dönüyor - Spor