16 Eylül 2018, 17:18

Milli Futbolcu Emre Mor, Celta Vigo'da Göze Girmeye Başladı

Celta Vigo Teknik Direktörü Antonio Mohamed, kadroya girmekte zorluk çeken Emre Mor için, "İhtiyaç duyarsam oynatabilirim." dedi.

Bu sezon hem saha içi hem de saha dışında beklentilerin çok uzağında kalan Emre Mor için Celta Vigo teknik direktörü Antonio Mohamed'den açıklamalar geldi.

Mohamed, bu sezon sadece 38 dakika forma şansı bulabilen Emre Mor'u ileride kullanabileceğini belirtti.

"İHTİYAÇ DUYARSAM OYNATABİLİRİM"

Celta'nın hocası, "24 kişilik kadrom var. Emre, Radoja, Jozabed ve Mazan bu kadroda yer alıyor. Onların da takımdaki diğer herkes gibi çalışmaları gerekiyor. Eğer günün birinde ihtiyaç duyarsam oynatabilirim. Ama zorluk yaşadıkları bir gerçek. Kendi pozisyonlarında çok fazla oyuncumuz var. Teknik direktör, önceliklerine göre kadro kurmalı. Ama futbolda neler olur bilemeyiz." diye konuştu.

"'ÇOK DAHA İYİ DURUMDA"

Emre Mor'un daha iyiye gittiğini belirten Mohamed, "Takım içine dahil olup en iyisini yapmaya çalışıyor. Çok daha iyi durumda. Artık sıkı çalışıyor. Bu durum hem kendisi hem bizim için daha iyi oldu. Ona dakikalar verebiliriz." dedi.

Vigo
16 Eylül 2018 Pazar 17:18YORUMLAR (5)
12 NUMARA: İsterse messi olabilir ama o arda turan olmayı tercih ediyor. . .
BARAN1905: sakatmıydı emre milli maçlarda da yoktu
  • AKLİN YOLUNA GEL : adam 4 aydir top oynamiyor antreman yapmior sadece taktik antremanlarda var milli takima nasil alnayi dusunursun beavo kardesim sana
YAHU ŞU ÖĞRETMENLERE : 3 ay yaz tatillerinde hiç çalışmadan para ödüyor devlet,ayrıca yıllık izinleride var,gitsinler devlet kurumlarında temizlik yapsınlar boş duracaklarına ,olmadı halka seminer bişeyler versinler bu ne rahatlıktır...ondan sonra lafa gelince memurlar asgari ücretliden fazla ağlıyor her birinin evi arabası var.
  • ÖGRENCİ : senin gibi cahillerin oldugu ülkede ögretmenlere aciyorum!!