13 Haziran 2018, 09:30

Evi Ateşe Verip Minik Bebeğini Alevler İçinde Bırakan Babaya Karısı da Yardım Etmiş!

Adana'da evi kundaklayıp bebeğini alevler içinde bırakan babaya eşinin de yardım ettiği anlaşıldı. Çiftin 100 lira için kavga ettiği ve annenin 14 yaşında kaçıp hamile kaldığı ortaya çıktı.

Adana'da babası Çağlar A.'nın ateşe verdiği evden son anda kurtarılan Ezel bebeğin annesinin de zanlıya yardım ettiği ortaya çıktı.

EVİ ATEŞE VEREN BABA BEBEĞİNİ ALEVLER İÇİNDE BIRAKMIŞTI

Adana'da baba Çağlar A., içinde 1 yaşındaki oğlu Ezel'in de bulunduğu evi kundaklayıp kaçmıştı.

"SANKİ 30 KİŞİYİ ÖLDÜRDÜK"

Bebeğinin durumu öğrenmek için geldiği Adana Şehir Hastanesi'nde yakalanan baba, gazetecilere, "Sanki 30 kişiyi öldürdük" demesi dikkat çekmişti.

EŞİYLE 100 LİRA İÇİN KAVGA EDİP EVİ ATEŞE VERMİŞLER

Minik Ezel'in ise hastanenin yanık ünitesindeki tedavisi sürerken baba Çağlar A.'ya bebeğin annesinin yardım ettiği ortaya çıktı. Çağlar A.'nın, 100 lira harçlık yüzünden çıkan tartışmada eşiyle birlikte annesinin evini ateşe verdiği tespit edildi.

ANNENİN, 14 YAŞINDA KAÇIP HAMİLE KALDIĞI ORTAYA ÇIKTI

Ayrıca G.B.'nin, 14 yaşındayken kaçıp, uyuşturucu bağımlısı Çağlar A.'yla ilişkiye girdiği, hamile kalınca dini nikahla evlendiği öğrenildi.

(Kaynak: AKŞAM)

Adana
13 Haziran 2018 Çarşamba 09:30YORUMLAR (105)
CANAN: Sapkınlıkta son nokta minik bir bebeğin canını bile hiçe sayabiliyorlar pes 100 lira için değermi?
DENİZ YILMAZ: genç kızlarımıza sesleniyorum Allah rızası için karsinidakini tanıyın böyle bagimli insanlara hayatinizi zehir ettirmeyin
ADİL BOĞAZLIYANLIOĞLU: Ne 30 kişisi be öküz sen hiç duymadın ı peygamber efendimiz(s.a.v) ne buyuruyor bir insanı öldürmek bütün insanlığı öldürmüş demektir diyor. Köpek soyu o masum yavrucağa hiçmi merhamet etmedin
İSMAİL BAZAY: Şu masum bebeğin o korku dolu bakışlarını görünce İçim parçalandı o anne babaya hayvan bile denilemez çünkü hayvanlar yavrusunu yakmazlar...
BEYZA: Yaşlanınca o yakmak istediğin evladın sana baksın istersin. Hakkın var mı?
Tüm 105 yorumu okumak için tıklayın