Mısır Direnişinin Sembolü "Esma" Anısına Klip Çekti

Sanatçı Eker, İhvan Genel Sekreteri Muhammed el Biltaci'ni kızı Esma için bestelediği "Esma'nın Gözleri" adlı eserin klip çalışmasını Nih Nehri'nde gerçekleştirdi.

02.03.2014 15:59 Mısır Direnişinin Sembolü "Esma" Anısına Klip Çekti
Sanatçı Yusuf Eker, Mısır direnişinin sembolü Esma için bestelediği "Esma'nın Gözleri" adlı esere klip çekti.

"Çanakkale Müzikali" adlı tiyatro eserleriyle tanınan müzik sanatçısı Eker, İhvan Genel Sekreteri Muhammed el-Biltaci'nin kızı ve Mısır direnişinin sembolü olan Esma için bestelediği "Esma'nın Gözleri" adlı eser için hazırladığı klibi tamamladı.

Eker, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Esma için bestelenen ilk eser olma özelliği taşıyan klip çekimlerinin Nil Nehri'nde yapıldığını belirtti.

Videoda çeşitli animasyonlara yer verildiğini hatırlatan Eker, şöyle konuştu:

"Üzerinde durulan animasyon tekniğinde izleyicilere bir mahşer ve hesap gününün yanı sıra 'Esma'nın gözleri gülecek' mesajı verilmeye çalışıldı. Bu eserin klibi için sevdiklerimizi çok beklettik diye düşünüyorum. Fakat bu süreçte daha iyiyi yapmak adına öyle ya da böyle klibin tüm mutfak çalışmalarına birebir dahil olduğumu söyleyebilirim. Umarım güzel bir çalışma olmuştur."

Yeni albüm çalışmalarının devam ettiğini hatırlatan Eker, Mayıs'ta 2 yeni klip çalışmasıyla hayranlarının karşısına çıkacağını sözlerine ekledi. - Kırıkkale
Kaynak: AA
Yusuf Eker, Çanakkale, Mısır, Yerel