Modacı Gülşah Saraçoğlu Transparan Sabahlığıyla Poz Verdi

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu, sosyal medya hesabından transparan sabahlığı ile akılları karıştırdı. Vücut hatları belli olan ünlü modacının ise sabahlığın altına iç çamaşırı giyip giymediği merak konusu oldu.

24.07.2018 09:09 | Son Güncelleme: 24.07.2018 09:40

Modacı Gülşah Saraçoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımı akılları karıştırdı. Saraçoğlu, ınstagram hesabının hikaye kısmında sabahlığı ile verdiği pozda içinde iç çamaşırı olup olmadığı merak konusu oldu.

İşte Saraçoğlu'nun kafa karıştıran o paylaşımı;

MODACI GÜLŞAH SARAÇOĞLU KİMDİR?

Modacı Gülşah Saraçoğlu1982 yılında İstanbul'da doğdu. Liseyi bitirdikten sonra eğitimine devam etmeyen Gülşah Saraçoğlu, moda sektörüne atıldı. Dilek Hanif'in asistanı olarak moda sektörüne atılmış sonrasında ise birçok ünlüye hazırladığı tasarımlar ile adından söz ettirmeyi başardı. Gülşah Saraçoğlu 2012'de boşandığı eşi Selçuk Yentur ile 2014 yılında tekrar evlenmişti. Son zamanlarda verdiği kilolar ve farklı bir projeye imza atıp, tasarımlarını moda klibi halinde yayınlaması ile gündemdedir. Gülşah Saraçoğlu ayrıca, Beyaz TV'de yayınlanan "Söylemezsem Olmaz" adlı programda sunuculuk yapmaktadır.Gülşah Saraçoğlu dünyaca ünlü isimleri de giydirmektedir. Bunlardan biri de ünlü oyuncu Nicole Kidman'dır.

Modacı Gülşah Saraçoğlu Transparan Sabahlığıyla Poz Verdi

Gülşah Saraçoğlu, Moda, Magazin


HABER YORUMLARI
16.12.2019 10:16:13