Monaco, Wissem Ben Yedder transferini açıkladı!

Fransa Ligi ekiplerinden Monaco, Sevilla forması giyen Ben Yedder'i 40 milyon euroya transfer etti. Forvet transferi yapan Monaco'nun Falcao'yu Galatasaray'a göndermesi için herhangi bir engel kalmadı.

14.08.2019 11:24
Monaco, Wissem Ben Yedder transferini açıkladı!

Falcao'nun Galatasaray'a transferinin yolu açıldı. 'Forvet transferi yapmadan Falcao'yu bırakmam' diyen Monaco, Sevilla forması giyen Wissem Ben Yedder'i 40 milyon euro bonservis bedeli karşılığında transfer etti ve 5 yıllık sözleşme imzaladı. Yedder, Sevilla'da 138 maça çıkarken, 70 gol atıp 22 de asist yaptı.

GÖZLER MONACO'DA

Golcü ismi kadrosuna katan Monaco'nun da Falcao'yu 1-2 gün içinde bedelsiz olarak Galatasaray'a göndermesi bekleniyor.

Monaco, Wissem Ben Yedder transferini açıkladı!

Spor

YORUMLAR (7)
ALİ AGA: Sanki pele adamın ahı gitmiş vahı kalmış, nerde hagi ler nerde popescular
HATTRİCK/BJK: Biz Monaco ile Şampiyonlar Liginde gruplarda karşılaştık iki maçı da kazandık O maçlarda Falcao neredeyse sahada yoktu ! Onun için GS''liler olarak Falcaodan beklentilerinizi düşük tutun derim
KARA MAMBA: BEN YEDDER''İ DÜĞÜNÜMDE BİLE OYNATMAM NE MONACO''SU.
KARA MAMBA: FALCAO BOŞ ADAM OLMASA M. UNİTED YA DA CHELSEA ONU BIRAKMAZDI ZAMANINDA. BİTİK TOPÇU. İNŞ ELİNDE PATLAYACAK GS''NİN. MALCAO MALATASARAYIMA HAYIRLI OLSUN :)
DOĞRUCU DAVUT: fenevbahçeye gelse sesin çıkmazdı
.: ADAMLAR TAK DİYE 40 MİLYON EUROYU BASIP ALIYOR . AVRUPA İLE ARAMIZDAKİ MAKAS SON 10 YILDA ÇOK AÇILDI . BİZDE 3-5 MİLYON EURONUN HESAPLARINI YAPIYORUZ HALA