17 Mart 2019, 09:12

Müge Anlı'da Şoke Eden İtiraf! Ünlü İsim 12 Milyon Dolara Kiralık Katil Tuttu

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programında ortaya çıkarılan Asım Bayram cinayetinin zanlılarından Murat Güneş, bir önceki işlediği cinayeti ünlü bir ismin azmettirdiğini ve 12 milyon dolara kiralık katil olarak görev aldığını anlattı.

ATV'nin fenomen yapımı Müge Anlı'da ortaya çıkan Asım Bayram cinayetinden sonra, bir şoke eden itiraf daha geldi.

82 yaşındaki Asım Bayram'ın katil zanlılarından Murat Güneş'in emniyet yetkililerine bir önceki işlediği cinayet hakkında verdiği bilgiler stüdyoda şok etkisi yarattı.

ÜNLÜ İSİM 12 MİLYON DOLARA KİRALIK KATİL TUTTU

Murat Güneş, bir önceki işlediği cinayeti ünlü bir ismin azmettirdiğini ve 12 milyon dolara kiralık katil olarak görev aldığını anlattı.

AZMETTİRİCİ TÜRKİYE'NİN YAKINDAN TANIDIĞI İSİM

Sorgusu devam eden Murat Güneş, bu cinayetin azmettiricisinin, Türkiye'nin yakından tanıdığı bir ünlü isim olduğunu iddia etti.

"ADAMI BEDAVAYA ÖLDÜRDÜK"

Öte yandan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programında emlak zengini Asım Bayramın cinayeti aydınlatıldı. Zanlıların, Bayram'ın cebinden 120 lira çıkınca "Adamı bedavaya öldürdük" dediği ortaya çıktı. Olayla ilgisi olan 3 kişi tutuklandı.

Müge Anlı, 3. Sayfa, MagazinYORUMLAR (48)
AA: lan kardesım sızde hemen herseye ınanıyorsunuz be. hepsı reytıng olsun dıye.
Y.A: Adam 12 Milyon doları alamadıysa zamanında öcünü şimdi aliyor.. Ortaya attı lafı , her kimse o ünlü cezaevinde yatacak olanlara bir ömür bakacak geride bıraktığı ailesine bile. Bu şartla ortaya attığı şeyden vazgeçer . Girecek cezaevine sonuçta en azından kendini garantiye aliyor işte maddi olarak da olsa...
FATİH 06: o canileri bu kadınla tanıştıran ve yönlendirenler kimler onlarıda ortaya çıkaracak mı müge anlı ! Umarız birileri köstek olmaz müge anlıya
  • HASAN : Parası olana birşey olduğunu hiç görmedim bu olayı da çok güzel kapatırlar kimse kendini kandırmasın..
TMY: sorulması gereken şu bu ünlü kişi düğmeye basarak bu adamı bulup emir vermedi değilmi ! Önemli olan bu adamı bununla tanıştıran ve bu adama asıl emri verenler kimler ! çorabın soküğü nereye kadar gidecek !
Tüm 48 yorumu okumak için tıklayın