Muhtarlar Kayseri'ye Hayran Kaldı

Türkiye'nin değişik şehirlerden Kayseri'ye gelen çok sayıda muhtar, şehirdeki yatırımları yakından inceledi.

02.09.2013 12:36 | Son Güncelleme: 02.09.2013 12:36Muhtarlar Kayseri'ye Hayran Kaldı
'nin değişik şehirlerden 'ye gelen çok sayıda muhtar, şehirdeki yatırımları yakından inceledi. Kayseri'ye çok beğenen muhtarlar, yapılan hizmetlerden dolayı Kayseri Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür etti.

İç Anadolu Muhtarlar Federasyonu Başkanı Necmettin Kale, yaptığı açıklamada, Kayseri'yi gezen muhtarların şehri beğendiğini belirtti. Kale, "Misafirlerimiz Kayseri'yi çok sevdiler. 'Büyükşehir Belediye Başkanınızı baş üstünden indirmeyin' diyorlar. Biz de başkanımızla gurur duyuyoruz." dedi.

Muhtarlar Federasyonu Genel Sekreteri Bülent Abdullah Eser ise Kayseri'nin dört dörtlük tabirine uygun bir şehir olduğunu belirtti. Eser, "Kayseri'yi gezdikçe Türkiye ile gurur duydum. Özhaseki başkanı kutluyorum. Kayseri'yi canı gönülden sevdiği belli. Çok emek vermiş ve çok güzel tesisler kazandırmış." ifadelerini kullandı.

İç Anadolu Muhtarlar Federasyonu Başkanı Ahmet Oğuz da 46 ilden gelen muhtarların Kayseri'yi çok sevdiklerini belirterek, muhtarların "Her vilayette bir Özhaseki olması lazım." şeklindeki değerlendirmelerini paylaştı.

Malatya Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şahbaz ise "Sayın Başkanımız Özhaseki'yi Malatya'dan da takip ediyoruz. Çok beğeniyor, takdir ediyoruz. Kayseri için büyük kazanç." diye konuştu.

Akdeniz Muhtarlar Federasyonu Başkanı Ali Gülgen de Başkan Özhaseki'nin Türkiye'de hep ilkleri yapan bir belediye başkanı olduğunu ve iki günde gezdikleri yerlerin, yatırımların takdire şayan olduğunu söyledi.

Doğu Anadolu Muhtarlar Federasyonu Başkanı Abdullah Butagu, Kayseri'nin mükemmel bir kent olduğunu dile getirdi. Butagu, "Belediye başkanımız mükemmel projelere imza atmış. Türkiye'nin bütün illerine gidiyoruz. Bu projeleri başka illerde göremiyoruz. Kayseri Türkiye'ye model olacak bir şehir." ifadelerini kullandı.

Abdullah Eser, İstanbul, Türkiye, Kayseri, Yerel

Kaynak: CHA

22.02.2020 17:01:59