Mustafa Akçay: Görevimden Üzülerek Ayrıldım

Trabzonspor'dan istifa eden teknik direktör Mustafa Reşit Akçay, görevinden oluşan gereklilikler nedeniyle üzülerek ayrıldığını belirtti.

Mustafa Akçay: Görevimden Üzülerek Ayrıldım
10.02.2014 14:40 | Son Güncelleme: 10.02.2014 16:24

Trabzonspor'daki görevinden istifa eden teknik direktör Mustafa Reşit Akçay, sadakat ve tutku ile yararlı olmaya çalıştığı görevinden oluşan gereklilikler nedeniyle üzülerek ayrıldığını belirtti.

Akçay, bordo-mavili kulübün sitesinden yaptığı açıklamada, "Trabzonspor kulübü teknik direktörlüğü görevimden ayrılmış bulunmaktayım. Görev süresi içinde bana destek veren ve güvenen herkese teşekkür ederim. Özellikle ulusal ve yerel basından koşulsuz güven duyan tüm medya mensuplarına ayrıca teşekkür ediyorum. Futbolcu arkadaşlarıma, kaptan Onur, Olcan ve Mustafa'nın şahsında teşekkür ediyorum. Onların karakterleri geleceğin daha iyi olmasına katkı yapacaktır. Buna yürekten inanıyorum. Iş arkadaşlarıma, kulüp çalışanlarına ve teknik kadrodaki arkadaşlarıma teşekkür ediyorum." dedi.

Sadakat ve tutku ile yararlı olmaya çalıştığı görevinden oluşan gereklilikler nedeniyle üzülerek ayrıldığını vurgulayan deneyimli teknik adam, açıklamasını şöyle bitirdi:

"Bundan sonra Sayın Başkanımıza, Yönetim Kurulumuza ve camiamıza sonsuz başarılar diliyorum. Allah tüm Trabzonsporluların ve insanlarımızın yardımcısı olsun."

Kaynak: CİHAN