Haber, Son Dakika, Haberler

"National Geographic Live: Uzaydan Dünyamız" için Geri Sayım

"National Geographic Live: Uzaydan Dünyamız" etkinliği, 14 Mayıs Pazartesi günü Bosch Ev Aletleri'nin katkılarıyla Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

08.03.2018 10:55 | Son Güncelleme: 08.03.2018 10:56

"Sıra Dışı Bir Kaya" belgeselinden yola çıkarak hazırlanan ve ünlü astronot Chris Hadfield'in uzayda geçirdiği 166 günlük deneyimlerine de değineceği "National Geographic Live: Uzaydan Dünyamız" etkinliği, 14 Mayıs Pazartesi günü Bosch Ev Aletleri'nin katkılarıyla Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

National Geographic tarafından dünya çapında düzenlenen ve Türkiye 'de ilk kez "Mars'ta Yaşamak" temasıyla izleyicilerle buluşan "National Geographic Live"' etkinliklerinin ikincisi 14 Mayıs Pazartesi günü Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde düzenlenecek. 172 ülkede 43 dilde yayınlanacak belgesel serisi "Sıra Dışı Bir Kaya"dan yola çıkarak içeriği hazırlanan "National Geographic Live: Uzaydan Dünyamız" etkinliğine katılmak için Türkiye'ye gelen, Neil Armstrong'dan sonra dünyanın yaşayan en ünlü astronotu Chris Hadfield, uzayda geçirdiği 166 günün hikayesini ve uzaydaki deneyimlerini izleyicilerle paylaşacak. Bosch Ev Aletleri'nin katkılarıyla gerçekleştirilecek etkinliğin biletleri çok yakında Biletix'te satışa sunulacak.

Kaynak: Bültenler

Etiketler: Türkiye, Bosch, Güncel
Paylaş
Google'da Takip Et Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş! Instagram Sayfası
Haberler ›› Güncel ››'National Geographic Live: Uzaydan Dünyamız' için Geri Sayım - Haberler