Nazan Öncel Eşinin Cenazesinde Saf Tuttu

Nazan Öncel eşinin cenazesinde saf tuttu Nazan Öncel'in eşi Akşit Togay son yolculuğuna uğurlandı Öncel, cemaatle beraber saf tutup cenaze namazı kıldıİSTANBUL - Ünlü sanatçı Nazan Öncel'in eşi Akşit Togay son yolculuğuna uğurlandı.

26.05.2017 16:31
Nazan Öncel eşinin cenazesinde saf tuttu
Nazan Öncel'in eşi Akşit Togay son yolculuğuna uğurlandı
Öncel, cemaatle beraber saf tutup cenaze namazı kıldı

İSTANBUL - Ünlü sanatçı Nazan Öncel'in eşi Akşit Togay son yolculuğuna uğurlandı. 6 gün önce eski eşini kaybeden ve bir haftada iki acı gün yaşayan Öncel'in hayli bitkin olduğu görüldü.
Ünlü sanatçı Nazan Öncel'in eşi Akşit Togay, dün sabah evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmişti. Akşit, bugün öğle namazına müteakiben Kemerburgaz Camii'nde kılınan cenaze namazıyla son yolculuğuna uğurlandı.. Akşit'in cenaze namazına Nazan Öncel'in yanı sıra komşuları, arkadaşları, sevenleri ve sanat camiasından Nükhet Duru katıldı. Taziyeleri Akşit'in kayınbiraderi Cihangir Hekim ve eşi Nazan Öncel kabul etti. Akşit'in Berdan Togay adında tek çocuğu olduğu ve Amerika'da yaşarken, cenazeye sağlık problemleri nedeniyle katılamadığı öğrenildi.
Öncel, cemaatle beraber saf tutup cenaze namazı kıldı
12 yıl evli kaldığı ve oğlu Serkan Öncel'in babası olan eski eşi Salih Öncel'i de 6 gün önce kaybeden ve son bir haftada iki acı gün yaşayan ünlü sanatçının hayli yorgun ve kederli olduğu görüldü. Nazan Öncel ayakta durmakta zorluk çekerken, sanatçı dostu Nükhet Duru onun yanından bir an olsun ayrılmadı. Öncel, basın mensuplarına konuşmak istemezken, Nükhet Duru da herhangi bir açıklama yapmadı. Öncel, hayat arkadaşının cenaze namazına iştirak ederek, cemaatle beraber saf tutup namaz kıldı.
Öğle namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından, Akşit'in cenazesi sevenlerinin omuzlarında cenaze aracına taşınarak, defnedilmek üzere Kemerburgaz Mezarlığı'na götürüldü.
Nazan Öncel Eşinin Cenazesinde Saf Tuttu

Nükhet Duru, Nazan Öncel, Genel

Kaynak: İHA

21.10.2019 09:07:31