11 Eylül 2018, 05:36

Beşiktaş, Negredo İçin Arap Takımlarından 4 Milyon Euro İstiyor

Beşiktaş, Negredo'nun 6 milyon euroluk teklife sıcak bakmasıyla birlikte transferde strateji değiştirdi. Siyah-beyazlılar, İspanyol golcüyü 4 milyon euroya satmayı planlıyor.

Beşiktaş'ta kalmasına rağmen, hala Birleşik Arap Emirlikleri'ninAl Nasr kulübü ile flört eden Negredo, yıllık 6 milyon euroluk teklif karşısında gitmek istediğini iletti. Futbolcunun fikir değiştirmesi sonrasında siyah-beyazlılar da transfer stratejisini yeniledi. İspanyol golcü, 7 milyon euroda ısrar ederken, artık Beşiktaş'ta kalmayı düşünmediği ve bu teklifin çok cazip olduğunu menajeri aracılığıyla yönetime ilettiği öğrenildi. Negredo, bu konuda eşini de ikna etti.

BEŞİKTAŞ 4 MİLYON EURO İSTİYOR

Al Nasr kulübüyle pazarlık masasına oturmaya hazırlanan Beşiktaş Yönetimi ise, bonservis bedelini4 milyon eurodan açmaya hazırlanıyor. Negredo'nun da gitmek istemesi nedeniyle öncelikle paranın hesabını yapacak olan yönetim, kıran kırana geçecek bir pazarlıkla maksimum bedel kazanmayı düşünüyor.

ALTERNATİFİ BOL

Teknik Direktör Şenol Güneş ise Negredo'nun gitmesi durumunda forvet hattında, Larin, Babel, Güven, Love ve Mustafa gibi isimlerle hareket edecek. Beşiktaş Yönetimi, şartların istenilen seviyeye gelmemesi halinde ise Negredo ile ocak ayında yollarını ayıracak.

Birleşik Arap Emirlikleri, Beşiktaş, Negredo, Spor
Kaynak: Skorer


YORUMLAR