Nejat İşler'den Cesur İtiraflar: Kadınlara Ne Zaman Yatağa Koşarız Diye Bakmıyorum

'Kaybedenler Kulübü' filminin ikincisi 'Kaybedenler Kulübü Yolda' adlı filmle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Nejat İşler, "Kadınlara ne zaman yatağa koşarız diye bakmıyorum" dedi.

03.03.2018 13:26 | Son Güncelleme: 03.03.2018 13:29

2014 yılında ölümden dönen, iyileşince 'a yerleşen Nejat İşler, uzun zamandır hayatında kimse olmadığını vurgularken, "Yalnızlığımla barışım" dedi.

"SEVGİLİ CANLISI DEĞİLİM"

dergisine röportaj veren Nejat İşler, "İlişkilere ve kadınlara artık nasıl bakıyorsunuz?" sorusuna, "Ne zaman yatağa koşarız diye bakmıyorum. Zaten uzun zamandır hayatımda kimse yok. Sevgili canlısı değilim. Yalnızlığımla barışım. Şımarık kadınlarla uğraşamam. Çok yorucular. Güzel vakit geçirelim yeter, başka bir şey istemem" yanıtını verdi.

"EVLİLİK OLABİLİR"

46 yaşındaki oyuncu, "Çocukluğumdan beri etrafım kadınlarla dolu. Onların arasında kendimi iyi hissederim. Beni korur ve kollarlar. Galiba annelik duygularını tetikliyorum. Evliliğe gelince; birisi gelip ikna edebilirse olabilir. O defteri tamamen kapatmadım" ifadelerini kullandı.

Nejat işler'in başrolü Yiğit Özşener, Hande Doğandemir ve Merve Çağıran'la paylaştığı 'Kaybedenler Kulübü Yolda' filmi, 16 Mart'ta vizyona girecek.

Nejat İşler'den Cesur İtiraflar: Kadınlara Ne Zaman Yatağa Koşarız Diye Bakmıyorum

Kaybedenler Kulübü, Nejat İşler, Esquire, Bodrum, Magazin


HABER YORUMLARI
22.01.2020 12:10:02