Ünlü Oyuncu 'İstanbul' Karakteriyle La Casa De Papel'de

La Casa De Papel dizisinde yer alacağı konuşulan Nesrin Cavadzade, çekimlere başladıklarını bildirdi.

30.04.2019 09:49 | Son Güncelleme: 30.04.2019 09:49Ünlü Oyuncu 'İstanbul' Karakteriyle La Casa De Papel'de

Etiler'de görüntülenen oyuncu Cavadzade, La Casa De Papel dizisinde oynayacağını açıklayarak, çekimlerin başladığını söyledi.

Bizim Hikaye dizisiyle ekranlarda boy gösteren oyuncu Nesrin Cavadzade, Etiler'de objektiflere takıldı. Soruları yanıtlayan oyuncu, uzun süredir La Casa De Papel dizisiyle gündeme geliyordu. Milliyet'te yer alan haberde, dünyaca ünlü dizide yer almak için tüm hazırlıkların tamamlandığı ve bir hafta içinde çekimlere başlanacağı belirtildi.

EL DESENTİERRO FİLMİYLE DİKKATLERİ ÇEKTİ

Başarılı oyuncu Cavadzade, Rusça, İspanyolca, Azerice, İngilizce dillerinin ardından boş zamanlarında Arapça ve Japonca öğreneceğini söylemişti. Oyuncunun menajerinin daha önce yaptığı açıklamada, "Canlandırılacak karakterle ilgili şimdilik bir bilgi vermem doğru olmaz. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz sene İspanyol yapımı El Desentierro adlı sinema filminde kamera karşısına geçti ve performansıyla dikkatleri üzerine çekti. Tercih edilmesinde önemli faktörlerden biri de bu olsa gerek..." şeklinde konuşmuştu.

İSTANBUL KARAKTERİNİ CANLANDIRACAK

Cavadzade'nin canlandıracağı karakterle ilgili resmi bir bilgi olmasa da 36 yaşındaki oyuncunun karakteriyle izleyici karşısına çıkması bekleniyor.


Nesrin Cavadzade, La Casa De Papel, İstanbul, Magazin, Güncel

HABER YORUMLARI
17.02.2020 07:47:39