Netflix'ten Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'a rekor teklif! Yeniden mi buluşacaklar?

Netflix, bir dönem ekranlarda fırtına gibi esen dizi Aşk-ı Memnu'nun başrol oyuncuları Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'a tekrar bir araya gelmeleri için rekor bir ücret teklif etti.

04.09.2019 13:24 | Son Güncelleme: 04.09.2019 13:45

Dijital dizi ve film izleme platformu olan Netflix, yayınlandığı dönemde tüm Türkiye'yi ekrana kilitleyen Aşk-ı Memnu dizisinin yıldızları Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un yeniden bir araya gelmesi için harekete geçti.

HAYRANLARINI HEYECANLANDIRDI

Türkiye'de tam olarak istediği ilgiyi göremeyen Netflix, Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'a rekor bir ücretle teklif götürdüğü iddiaları sevilen oyuncuların hayranlarını bir hayli heyecanlandırdı.

Netflix'ten Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'a rekor teklif! Yeniden buluşacaklar mı?

1 MİLYON LİRA TEKLİF EDİLDİ

TV8'de yayınlanan 'Gel Konuşalım' isimli magazin programının haberine göre, film projesi için Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ'a tam 1 milyon lira teklif edildi. İddialara göre, Netflix'in teklifine Kıvanç Tatlıtuğ, sıcak bakarken Beren Saat, düşünmek için zaman istedi.

Netflix'ten Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'a rekor teklif! Yeniden buluşacaklar mı?
Netflix'ten Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'a rekor teklif! Yeniden buluşacaklar mı?
Netflix’ten Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’a rekor teklif! Yeniden mi buluşacaklar?
Yorumlar (36)
NUR: Ahlak giderek bozuluyor. Bu kavramin ne icerdigini toplum olarak bilmiyoruz artik. Eskiden de vardi bu tür vakalar. Ama insanlar bu Kadar göze sokarak yasamiyorlardi. Simdi yapan kisilerde ar duygusu bile yok. Yapip, ne var Bunda deniliyor. Dünyanin civisi cikti, insanlar iyice zivanadan cikti. Allah sonumuzu hayir eylesin. Cok kötü bir dönemde yasiyoruz. Herkes coluguna, bacisina, hanimina, ailesine sahip ciksin.
TJ: Kadınlara, çocuklara, hayvanlara şiddet ve tecavüz, insanları gözünü kırpmadan kesmek, parçalamak, öldürmek. Bunlarda yetmezmiş gibi öldürülen insanlara yardım etmek yerine bunları videoya çekip sosyal medyada paylaşmak. ''. . . VE 2008-2010 YILLARINDAN BU YANA, AŞK_I MEMNU ve OYUNCULARI TOPLUMUN AHLAKINI BOZMAK İÇİN ELLERİNDEN GELENİ YAPIYORLAR ! ÖYLE Mİ?''Üstelik, aile içi şiddet, ensest ilişki ve tecavüz yüzyıllardan beri olan VAHŞETLER. . . AHLAK ŞİMDİ Mİ BOZULDU?!
BRO: Toplum ahlakını ve aile yapısını bozmak için elinden geleni yapıyorlar.
Haberler››Magazin››Netflix'ten Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'a rekor teklif! Yeniden mi buluşacaklar? - Magazin