Nevzat Aydın, Ünal Karaman'ın görevine son verilmesine tepki gösterdi

Trabzonspor'un eski yöneticisi Nevzat Aydın, bordo-mavili takımın Ünal Karaman ile yollarını ayırmasını değerlendirdi. Aydın, "Yine tek yürek olmayı beceremedik" dedi.

30.12.2019 16:59 | Son Güncelleme: 30.12.2019 17:26

Trabzonspor, Teknik Direktör Ünal Karaman ile yolların ayrıldığını Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi. Trabzonspor'un eski yöneticisi Nevzat Aydın da sosyal medya hesabından karara tepki gösterdi.

"ÇOK ÜZGÜNÜM"

Nevzat Aydın, "Çok üzgünüm. Yine tek yürek olmayı beceremedik." paylaşımında bulundu. Bu paylaşıma Trabzonsporlular da büyük destek verdi.

Nevzat Aydın, Ünal Karaman'ın görevine son verilmesine tepki gösterdi
Nevzat Aydın, Ünal Karaman’ın görevine son verilmesine tepki gösterdi
Etiketler: Spor, Haber
Yorumlar (14)
DAYI AMA ANKARADA DEĞİL: Hayır üzüldüğüm konu ne abdullah avcı nede ersun yalan ünal hocadan kat ve kat fazla başarısızlardı onlar gönderilmedi gariban trabzon çoçuğu ünal hoca gönderildi.Bana birisi söylesin tutulan otel odasında kalmayıp gece ve gündüzünü tesislerde yaşayan futbolcularla birlikte yatan kalkan bir hoca söyleyin yazıklar olsun türk futbolunu yönetenlere öz evlatlarımıza sahip çıkmayıp dış orjinlere ilgi duyan çakma antrönörlere sahip çıktık...........
...: bence ünal hoca milli takımın başına geçecek şenol güneşten sonra
MEMLEKETİM: Bu hamsi kafalilarin beyni gercekten hic calismiyormus. Gec alinmis bir karar. Sezon baslamadan gönderilmeliydi. Ünal kim anterönörlük kim.
Haberler››Spor››Nevzat Aydın, Ünal Karaman'ın görevine son verilmesine tepki gösterdi - Spor