New Home İle Evlere Yenilik Katıyorlar

1991 yılında kurulup, merkezi Denizli'de bulunan New Home firması, ev tekstilleri sektöründe üretimler yaparak müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

17.05.2019 16:01 | Son Güncelleme: 17.05.2019 16:01sponsorlu içerik

"GENİŞ BİR ÜRÜN YELPAZEMİZ MEVCUT"

New Home firması yönetim kurulu başkanı Oktay Karabacak "Ürün yelpazemizde havlu gruplarımız, el havlusu, bornoz, bornoz setlerimiz, çeyizlik ürünlerimiz, nevresimler, nevresim takımları, uyku setleri ve yorgan üretimimiz vardır. Bu manda geniş bir ürün yelpazemiz mevcut." ifadelerini kullandı.

"KALİTE, HIZLI TEMİN, GÜVENİLİR"

Oktay Karabacak "Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliklerimiz; kalite, hızlı temin ve güvenilir olmamız. Biz ürünlerimizi son kullanıcı kullandıktan sonra memnun olacak şekilde üretmekteyiz. Yani bizden ürün alan müşterimiz o üründen memnun kalmalı. Kendimiz kullanmadığımız bir malı üretmiyoruz." diye konuştu.

"CNR FUARI'NA KATILIŞIMIZIN 15. SENESİ"

Karabacak "Biz Türkiye'de ürünlerimizi büyük toptancılar vasıtasıyla göndermekteyiz. Onların sayesinde perakendeciye ulaşmakta. %70 iç piyasa, %30 da ihracatımız var. Bizim İstanbul'da Cnr Fuarı'na katılışımızın 15. senesi. Buradan iç piyasa müşteri yelpazemizi genişletmekteyiz." diye ekledi.

New Home İle Evlere Yenilik Katıyorlar

İşte İşimiz, Ekonomi


28.01.2020 19:12:06