15 Haziran 2018, 10:35

New York Ödülünün Kazananı Hakan ve Nagihan Oldu

Survivor yarışmacıları dün akşam yayınlanan bölümde New York tatili ve alışveriş için kıyasıya yarıştı. Ödülü kazanan isimler ise Nagihan ve Hakan oldu.

Ekranların herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen yarışma programı Survivor'da dün akşam ünlüler ve gönüllüler takımı heyecan dolu bir ödül için karşı karşıya geldiler. Survivor'ın son bölümünde yarışmacılar New York ödülü ve alışverişi için kıyasıya yarıştı.

HAKAN VE NAGİHAN KAZANDI

Acun Ilıcalı ödülü açıkladığı an da yarışmacılar adeta çılgına döndü. Ödülü kazanan 2 kişi yanına alacakları 1'er kişiyle birlikte New York'a gidecekti. Bayanlarda ödülü kazanan isim Nagihan oldu. Erkeklerde ise ödülü kazanan isim Hakan oldu. Nagihan yanında götüreceği ismi Hilmicem olarak belirledi. Hakan ise yanına Murat'ı aldı. Böylece New York'a gidecek olan tüm isimler gönüllüler takımından oldu.

New York
15 Haziran 2018 Cuma 10:35YORUMLAR (5)
AVCILAR: Çıkın ormana iki rabit efenim rakun falan fişman bulun, şööle güzel bir ateşte çevirio o gücüniz yerine gelsin sınra her oyun sizin.
FESAT SEMA :): SEMA FESATLIKTAN ÇATLIYOR RESMEN.. ÜNLÜLERİN HEPSİ BU SENE GERÇEK YUZUNU GÖSTERDI HEPSİ KISKANÇMIŞ.. ÜMİT KARAN TURAB, SEMA MERVE OHHH KALANLARDA GİDİCEK GÖNÜLLÜLER ŞAMPİYON OLUCAK.. NAGİHAN SEMAYI İYİ DELİ EDİYOR :))
BANKACI: seyrediyorum ama iyice cıvımaya başladı.
ADANALİ: Fetoculeri görürseniz kacin
????: İNSANLARI BAYRAMDA AİLE ÖDÜLÜ VERECEĞİNE NEW YORK ÖDÜLÜ VEREN ZİHNİYET GAVUR ZİHNİYETİDİR. LANET VE NEFRET OLSUN.