22 Eylül 2018, 01:36

ABD'de Satırlı Ve Bıçaklı Saldırı: 3'ü bebek 6 Yaralı

ABD'de, bebek ve bakımevinde çalışan bir kadın kasap satırı ve bıçağı ile 3'ü bebek 6 kişiyi yaraladı.

ABD'nin New York kentinde bir bebek ve çocuk bakımevinde çalışan kadın kasap satırı ve bıçağı ile 3'ü bebek 6 kişiyi yaraladı.

SATIR VE BIÇAKLA KANLAR İÇİNDE BIRAKTI

New York'ta bir bebek ve çocuk bakımevinde çalışan 52 yaşındaki kadın, kasap satırı ve bıçağıyla üç yeni doğmuş bebek ile üç yetişkini yaraladı. New York Polis Departmanı, kentin Queens bölgesinde Flushing mahallesinde Mei Xin Care adlı bebek ve çocuk bakım merkezinde çalışan kadın, biri 3 günlük, biri 20 günlük, biri de 1 aylık üç bebeği satır ve bıçakla kanlar içinde bıraktı.

GÖZALTINA ALINDIĞINDA BİLİNCİ YERİNDE DEĞİLDİ

Saldırgan kadın, kendisine müdahale etmeye çalışan üç yetişkini de yaraladı. Polis sabah erken saatlerde meydana gelen olay sonrası gözaltına alınan kadının bilincinin yerinde olmadığını ancak daha sonra bilincini yeniden kazandığını açıkladı.

İKİ BEBEĞİN DURUMU KRİTİK

Polis, kız bebeklerden ikisinin karınlarından, birinin de kulak, ağız ve çenesinden bıçaklandığını ifade ederek iki bebeğin durumlarının kritik olduğunu açıkladı.

Amerika Birleşik Devletleri,New York
22 Eylül 2018 Cumartesi 01:36YORUMLAR (3)
..,...: aynen dünyanın her yeri kaynıyor kıyamet alameti gercekten insanlar bu kadar şeytanlaştı bilinclerini kaybediyorlar cinnet geciriyorlar . sonra da bilinci yerine gelmiş miş miş te miş miş . seytanın usakları işte . masum kanıyla besleniyorlar .
KIYAMET Mİ KOPUYOR: Bu nasıl vahşet ya dünyanın heryerinde insanlar çıldırmış kendini kaybetmiş birde bakım evinde.zaten aileleri istememiş bakmamış hayata yenik başlamış onlar sıcacık göğsünü açıp sarıp sevgiyle beslemek gerekirken yazık yazık ülkem ne halde dünya ne halde Allahım sen büyüksün
BAK HELE : Hadi burada dolar yükseldi orda ne oldu ki