Neymar Real Madrid'e..."

Barcelona'nın efsane isimlerinden Ronaldinho, vatandaşı Neymar'ın gelecekte Barcelona'nın en iyi oyuncusu olacağını ve Real Madrid'e transferinin mümkün olmayacağını açıkladı.

04.02.2016 09:12 | Son Güncelleme: 04.02.2016 09:12Neymar Real Madrid'e...
SPORCOPE DIŞ HABERLER - 'nın efsane isimlerinden , vatandaşı 'ın gelecekte Barcelona'nın en iyi oyuncusu olacağını ve Real Madrid'e transferinin mümkün olmayacağını açıkladı.
Son dönemde ismi Real Madrid ile anılan Neymar'ın, Ballon d'Or seremonisinin ardından Real Madridli yöneticilerle transfer konusunda görüşme yaptığı iddia edilmişti.

Neymar'ın Real Madrid'e olası transferiyle ilgili ilk açıklamalardan biri vatandaşı Ronaldinho'dan  geldi. İspanya basınına konuşan Ronaldinho,"Neymar şu an dünyanın en iyi takımında oynuyor ve dünyanın en iyi oyuncularıyla birlikte oynuyor. Madrid'e gideceğini düşünmüyorum. Barcelona'da başka bir Brezilyalı futbolcunun oynuyor olmasından dolayı çok mutluyum. Barcelona'da kalırsa kendini çok daha geliştirecektir." ifadelerini kullandı.

Neymar'ın gelecekte dünyanın en iyisi olacağını düşündüğünü belirten Ronaldinho, "Neymar bir fenomen. Messi de Pele, Maradona ve Ronaldo'nun kendi zamanında en iyisi olduğu gibi bugünün en iyisi. Messi bir tarih yarattı ve Neymar da aynı şeyi yaratma yolunda. Umut ediyorum ve biliyorum ki o da ileride kendi zamanının en iyisi olacak." şeklinde konuştu.

Barcelona formasıyla gösterdiği performansla Ballon d'Or ödülü kazanan Ronaldinho, Katalan ekibiyle çıktığı 198 maçta 91 gol, 53 asistlik performans sergilemişti.

Real Madrid, Ronaldinho, Barcelona, Neymar, Spor

Kaynak: Sporcope.com

HABER YORUMLARI
25.01.2020 15:21:46