Niğde Belediye Başkanı Şampiyon Gençleri Ağırladı

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Muay Thai Federasyonunun düzenlediği çeşitli şampiyonalarda Türkiye derecesi elde eden sporcuları makamında kabul etti.

11.02.2016 15:15Niğde Belediye Başkanı Şampiyon Gençleri Ağırladı
Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Muay Thai Federasyonunun düzenlediği çeşitli şampiyonalarda Türkiye derecesi elde eden sporcuları makamında kabul etti. Başkan Akdoğan, sporculara Dünya ve Balkan Şampiyonalarında da başarı diledi.

Bir dövüş sporu olan ve halk arasında Tayland Boksu olarak bilinen Muay Thai Federasyonunun Niğde İl Temsilcisi Köksal Arıkan, Dünya Şampiyonası'na katılmaya hak kazanan Arif Adil Güler, kategorisinde Türkiye Şampiyonu olan Ramazan Gül ile Federasyonun düzenlediği çeşitli şampiyonalarda Türkiye derecesi elde eden Nursel Uğurlu, Yaşar Miraç Altıparmak, Murat Akkuzu ve Arif Can Yamaç, madalyalarıyla birlikte Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan'ı makamında ziyaret ettiler.

Muay Thai Federasyonu Niğde İl Temsilcisi Köksal Arıkan, kategorisinde Türkiye Şampiyonu olan Arif Adil Güler'in Mayıs ayında İsviçre'de yapılacak Dünya Şampiyonasında Niğdeyi ve Türkiyeyi temsil edeceğini bildirdi. Köksal, diğer sporcuların da uluslararası müsabakalara ve Balkan Şampiyonasına katılacaklarını açıkladı.

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan da sporcuları tebrik ederek, Dünya Şampiyonasında ve Balkan Şampiyonasında başarı diledi. Başkan Akdoğan, "Türkiye şampiyonu olan ve derece elde eden Niğdeli sporcularımızla gurur duyuyoruz. İnşallah Dünya Şampiyonası'nda ve Balkan Şampiyonasında da göğsümüzü kabartarak, Niğde'mizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeler" dedi. - NİĞDE

Faruk Akdoğan, Türkiye, Güler, Niğde, Yerel

Kaynak: İHA

19.10.2019 05:36:34