Türkücü Nihat Doğan'ın Kabe paylaşımına tepki yağdı

Türkücü Nihat Doğan, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Kabe'nin tava açılması çağrısında bulundu. Nihat Doğan'ın söz konusu paylaşımı tepkiyle karşılanırken bir takipçisinin "Abi buyur sen git" şeklindeki yorumu dikkat çekti.

28.03.2020 01:16 | Son Güncelleme: 28.03.2020 07:49
Yorumlar (82)
BERAT: Nihatıda alın gidin
YARCAN: bu memlekete nihat gibi delikamlı bir sanatçı gelmez bir daha . helal olsun sana Nihat doğan. . .
ŞEMS: Nihat boş konuşacağına sağlıkçılara beş on milyon bağış yap ta adam olduğunu görelim.
HASAN HÜSEYİN: BUNA BİR YORUM YAZMAK İSTEDİM AMA YORUM YAZMAYI BİLE DEĞMEYEN BİRİNE NEDEN YAZAYIM DİYE VAZ GEÇTİM
HAMİT: Oturduğu yerden konuşan gündeme gelmek isteyen boş insan.........
MOLLA: Bu kişi, toplumun büyük bir kesimi tarafından hiç mi hiç sevilmediğini ne zaman görüp anlayacak.
ÖMER: gündemde kalmak için böyle ucuz numaralar çekiyor
HAKAN BİÇER: Boş gezenin, boş kalfası. . . Bir halt olmaz bu lüzumsuzdan. . .
H.E: Şu adamı haber yapıp durmayın lutfen
MAVİADALI: adam mı hangi adam. . . .
0 1
BU KOYUNLAR ANLAMAZ ; EZİK BUNLAR: anlasalardı etrafı ultra lüks otel dolu ona bi itirazları olurdu ; hindular bunlardan ileri ve tutarlı kaypak, fırsatçı toplumun dinide kendisi gibi olur
A: Sen aydın çok anlıyorsun da trilyonluk adamlara bağış yaparken gördük siz aydınları
0 0
XJSBXN: Görende çok dindar sanır. Şov yapma.
ŞEMS: Bu dingolardan ancak bu beklenir , Türkiye temsilcisi olarak seni gönderelim istersen hiç gelme sende kurtulursun Türkiye de istediğin kadar taaf edebilirsin. Senin gibi sanatçı bozuntularına kuzu beyni alacağım.
ŞEYMAYI GÖNDERSENİZ DAHA İYİ: o da iyi kıvırıyor kapanıp müslüman olsa daha iyi değilmi ; değilse ömrü dıttık göstermekle helak olacak , hayri çoxtır ha
0 4
SUAT ZORBA: Ah be Nihat abi hiç yakışmıyor bu tarz hareketler konuştukça bitiriyorsun kendini biz 2001 deki Nihat doğanı istiyoruz sende kendine gel ama Allah inşallah senin ömründen alıp sokak hayvanlarına verir bari bu zor günlerde sus
ORDULU: Seni tutmayalim be Nihatcım. Yolu biliyorsun bugün çıksan yola yarın oradasın..
KAMİL: Cahilin gevezeside hiç çekilmiyo.
A: Kişinin senden daha fazla gezdiğine, okuduğuna, yaşadığına eminim peki sen onu cahil görecek kadar ne yaptın? Soru sadece ne yaptın? Algına verdiler odunu verdiler odunu kendini klavyede öğrendiklerinle aydın sandın boş boş karalama kampanyası yapıyorsun.
1 0
,.-.,: bu herife yorum yapmaya degermi?
ŞEMS: Kendimizi tutamıyoruz.
0 5
ADAM: Ucuz reklam kokan hareketler bunlar....sen sorvayvira git cuma bile kılma sonra da yok öyle yok böyle...
ADAM: Ucuz reklam kokan hareketler bunlar....
EJEKBSKD: Turkiyede kontrollu cuma kiliniyorda, kabede kontrollu tavafmi yapilmayacak? Bence yapilabilir
ORDULU: Senide Nihat’la oraya davet ediyorum buyur git. Böyle bir günde sevabın 2 ye katlanır..
ÖÖÖJJÖÖÖ: Nihatı sevmem ama doğru söylüyor. . .
ORDULU: Bir otobüs tutun hep birlikte gidersiniz.
OSMAN KARTAL: beyfendi komisyon yüzde kaç alacaksın. hadi sen git üste yüzde 10 da benden, bu tip insanların genel adı SOYTARI ve TOPLUM BEYEFENDİSİ dır. hani şu okumuş cahil gruplar varya onların bir kolu sanki aslıda soytarılık bir meslektir. o mesleği yapan adamlara hakaret etmiş oluyoruz. peşin onlardan af dilerim.
YILMAZ ALAN: Doğru virüs ALLAH CC İsterse etki eder kabenin boş olması manevi kıyamet
GÖKTÜRK: BU ŞAHIS HEP BİRŞEY KONUŞAYIMDA DİKKAT ÇEKEYİM DERKEN ELİNE YÜZÜNE BULAŞTIRIYOR. BİLGİSİZ ÇÜNKÜ.ALLAH CANIN TEHLİKEDEYSE İBADETİ ERTELER YADA TERKEDEBİLİRSİN DİYOR.BUDA BİLMEDİĞİ İÇİN KAFADAN ATIYOR
A: Adam diyor ki bu bir sembol canınızı tehlikeye atın demiyor. En azından doğru şartlarda bir kaç kişi bu geleneği, kültürü ve inancı sembolize edebilirdi demek istiyor.
0 0
BOŞ: Bİr müslüman sensin Nİhat hepimiz kafiriz
HAHAH: yav müslümanlar gelin bu kapıyı kıralım :D:D
XYZ: boş boş boş bomboş. . .
ALİ: sen gitsene
ERCAN: bu nihat unutulunca hemen bir şey çıkarıp hatırlanmak ve gündem olmak istiyor ama artık bunu dinleyen zaten kalmadı ben atmış yaşındayım bir kere dinlemedim kırk yıl daha görmesek aklımıza gelmez
TOLGA: Gereksiz bir varlık. seda sayan ın şimarık çocuğu
OLGA: Mahsun Kırmızıgül ve Seda nasıl unutursun.
0 2
GÜZ: Allah insana akıl vermiş,fikir vermiş.Neden aklını kullanmaz ki insan.Evet hac önemli ibadetlerden biri ama diyelim ki koronolayim ve hacca gittim,diyelim ki bu virüsten ölmeyecek kadar saglikliyim ama başkalarının ölmesine neden olursam.Tavaf yerine beni testle mi alacaklar.Nihat namazı da cemaatle kılmak ister şimdi.Nihatin hacca suudilere para kazandırıyor gidilmesin diyenlerden ne farkı var şimdi.
A: Adamı savunmak gibi bir niyetim yok belirtiyim. Adam demek istiyor ki bu bir kültür, bir gelenek, bir inanç bu olayı doğru şartlarda sembolize olarak geleneği, kültürü, inancı sürdürmek gerek diyor.
0 0
AMACI GÜNDEM OLMAK: Şu palyaçoyu adam yerine koyup haberini yapıyorsunuz bu da kendini bir şey sanıyor bravo böyle devam edin
KAZEKE: çok doğru
BEYİNÜS: YAV DENEMESİ BEDAVA. HADİ KABEYE GİT. BİR TANE VİRÜSLÜ İNSANDAN HERKESE BULAŞIYO. DÜNYA 3, 5 ATIYO. BUNLAR CEHALETİN VERDİĞİ CESARETLE AHKAM KESİYO. BİLİM DÜŞMANI CAHİL YOBAZ GERİCİ. AYNI OSMANLININ ÇÖKÜŞÜNDEKİ DİN ADAMLARININ KAFA YAPISI. AYNISININ TIPKISI.
METEHAN: Ağzı ishal olmuş bu adamın
ELLATAİSO: Eee.. Huylu huyundan vazgeçmez herşeye laf yetiştirmeye meraklı.. sadece kendi kafasının çalıştığını sanan bi tek sen değilsin merak etme.. Şu sıkıntılı günlerde birazda suyu bulandırmadan durun Allah rızası için..
COŞKUN ÇAKIROĞLU: Ya boş yapma diteceğimde hiç dolun olmadı ki
CİGULİ: Medya maymunu
ASLAN: Osmanlı zamanında sel baskınında dahi padişah emir buyurarak askerlere yüzerek te olsa tavaf yaptırdırmış. Kâbe i Muazzamda tavafın durmaması gerek. Tavafın durması bela ve müsebetlerin çoğalmasını sağlar. Zaten korona ile mücadele ediyoruz. Çok doğru söylüyor. Biz keşke gidebilsek. Bu mümkün olmadığına göre orada ki yerli halktan 50 - 100 kişi belirlenip tavafın devam etmesi gerek.
A: Beğenmeyenler kendine verilen sözde aydın havasını kullanarak dini gericilik sanan cahiller.
1 0
ALİ ŞAHİN MİDYATLI: Ben 24 yaşında HACCA gitmiş biri olarak, her şeyin bir yeri ve zamanı var derim. Nihat bey, İslam Birliği Başkanı değilsin, Diyanet Başkanı değilsin. Durup dururken nereden çıktı bu gereksiz ve yersiz yorum.
A: Her şeye lafı olan ünlülere de tepki gösterelim din hakkında konuşmak için İslam Birliği Başkanı ünvanı gerekiyorsa ekonomi için Ekonomist, sosyal hayat için Sosyolog olmayanlar konuşmasın...
0 0
SENSEİ: Git işine türkü söyle dinleyenin varsa..Hacca giden olursa bir daha dönmesin..
MELİH: Bi sus bi git dus yakamizdan be
DUYARLIG: Adam ne kadar cahilce konusuyor
DUYARLIG: Kabeye sen gittttttt
??????: ?? ???? ??? ????????? ??? ?? ??????
MRC: Yav sen nasıl bir adamsın heryerden çıkıyon herşeye karışıyon kadın olsan dokuz köyü birbirine katarsın sesinde gıcık sende gıcıksın seni sanatçı yapanın varya git o garga sesinle uğraş yahu.
HAKAN: Bunlar sistemin sülükleri. Ayıp ya ayıp herşeydende faydalanmayın. Millet annesine babasına gidemiyor. Kabeye gitmek kolaymı.
ÖMER: Nihat Doğan, arada herkes unutur diye düşünüyorsun ama biz senin özge can için yaptığın çirkin yorumları hala unutmadık. Lütfen ama lütfen ekrana çıkma. Hala ve sonsuza kadar seni görmek istemiyoruz.
MALUM KEMAL: Yorum yok...
NECAT: Adam haklı
HAKAN: cakma musluman is basinda