19 Mart 2017, 15:35

Niran Ünsal'ın 'Gay Bar'da Sahne Alması Eşcinselleri Ayaklandırdı

Başını 'ticari kayıp yaşadığı' için açtığını belirterek tartışmalara neden olan Niran Ünsal, bu sefer Gay Bar'da sahne almaya kalkınca eşcinsellerin tepkisiyle karşılaştı.

"Ticari olarak çok ciddi bir kayıp yaşadık" diyerek saçlarını açtığını belirten  Niran Ünsal, yine çok tartışılacak bir karara imza attı. Gay Bar'da sahne alacak olan  Niran Ünsal, daha önce eşcinsellere söylediği sözler nedeniyle tartışmaların hedefi haline geldi.

"GİTMEK İSTEYENLER BİR KERE DÜŞÜNSÜN"

Türkiye LGBTİ Birliği, ünlü şarkıcının daha önceki sözlerini hatırlatarak sosyal medya hesabından böyle tepki gösterdi:

Niran Ünsal adlı Homofobik bu gece  Ankara'da Sixtiees adlı Gay Bar'da sahne alıyor. Arkadaşlarımız ve dostlarımız zaten gitmez. Gitmek isteyenler de Hande Kader,  Eylül Cansın'ı bir kere düşünüp öyle gitsin."

NE DEMİŞTİ?

Niran Ünsal sosyal medya hesabından  Lady Gaga konserine giden LGBTİ bireylerin fotoğraflarını paylaşıp "Bizim çabamız işte bu gidişata dur demek içindir, bunu istiyorsanız amenna! Türk bu değildir! Telaşımızın asıl sebebi budur!!! Anneler babalar bu ülkenin gençliğini zehirleyenlere dur demek boynumuzun borcudur! Cinsel tercihlerinden bize ne git evinde yaşa! Evlatlarımıza böyle şarlatanlıklar yaparak örnek olamayacaksınız" diye yazmıştı.

(Kaynak: Odatv)

19 Mart 2017 Pazar 15:35YORUMLAR