Kendisine Şiddet Uygulayan Nişanlısını Öldüren Hemşire Tutuklandı

Balıkesir'de kendisine şiddet uygulayan nişanlısını av tüfeğiyle vurarak öldüren hemşire, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

14.01.2019 20:31

Balıkesir'in Edremit ilçesinde kendisini vurmakla tehdit ederek şiddet uyguladığını ileri sürdüğü nişanlısını av tüfeği ile vurarak öldüren hemşire tutuklanırken, annesi ve babası ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

KAVGA ETTİĞİ NİŞANLISINI AV TÜFEĞİYLE VURDU

Edinilen bilgiye göre olay, dün sabah Darsofa Mahallesi'nde meydana geldi. Çalışmadığı öğrenilen hemşire C.M. (25), kendisine sürekli dayak ve şiddet uyguladığını ileri sürdüğü nişanlısı Gökhan Evinç (28) ile kavga etti. C.M., babasının evinde yaşanan tartışmada nişanlısına av tüfeği ile ateş açtı. Olay sonrası genç kadın 155'i arayarak, babasına ait av tüfeği ile nişanlısını vurduğunu bildirdi.

ÖLEN GENCİN, ÇOK SAYIDA SUÇTAN SABIKASI BULUNUYOR

Olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Eve gelen sağlık ekipleri, Gökhan Evinç'in yaşamını kaybettiğini tespit etti. Ölen Evinç'in çok sayıda suçtan sabıkası bulunduğu iddia edilirken, Asayiş Büro ekiplerinin incelemelerini tamamlaması sonrası öğle saatlerinde gözaltına alınan baba, anne ve kızları C.M. adliyeye sevk edildi.

HEMŞİRENİN ANNE VE BABASI SERBEST BIRAKILDI

Nöbetçi mahkemeye sevk edilen katil zanlısı C.M. tutuklanırken, annesi C.S.M. (47) ve babası B.M. (50) ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Genç kadının adliyeye girişinde gözlerinin yaşarması dikkat çekti.

Kendisine Şiddet Uygulayan Nişanlısını Öldüren Hemşire Tutuklandı

3. Sayfa

Kaynak: İHA

YORUMLAR
17.10.2019 03:05:57