Nişanlısının sürpriz evlilik teklifi yaptığı Meltem, dönüşte kalp krizinden öldü

Konya'da Beyşehir Gölü'nde nişanlısından evlilik teklifi alan Meltem Ertunç, dönüş yolunda kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi.

12.09.2019 11:56

Konya'da Fikret Balkan'ın (26) Beyşehir Gölü'ne götürüp sürpriz evlilik teklifi yaptığı nişanlısı Meltem Ertunç (22), dönüşte, otomobilde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Çiftin 3 ay sonra da düğün yapmayı planladıkları öğrenildi.

EVLİLİK TEKLİFİNİ MUTLULUK GÖZYAŞLARI İÇİNDE KABUL ETTİ

Karapınar ilçesinde oturan çiftçi Fikret Balkan ile Meltem Ertunç, 3 ay önce nişanlandı. Meltem Ertunç, pazartesi günü Konya'ya akrabalarını ziyarete geldi. Fikret Balkan da nişanlısını yanına gelip, 3 ay sonra yapmayı planladıkları düğün için alışveriş yaptı. Alışverişin ardından Balkan, nişanlısını gezdirmek için Beyşehir Gölü'ne götürdü. Fikret Balkan, burada bindikleri balon ve güllerle süslü yatta nişanlısı Ertunç'a, sürpriz bir evlilik teklifi yaptı. Meltem Ertunç da mutluluk gözyaşları içerisinde kabul etti.

NİŞANLISINI UYANDIRMAK İSTEDİ AMA...

Çift daha sonra Karapınar'a dönmek için yola çıktı. Karapınar'a yaklaştıklarında, otomobili kullanan Fikret Balkan, uyuduğunu düşündüğü nişanlısını uyandırmak istedi. Ancak Meltem Ertunç hiçbir yanıt vermeyince, Balkan otomobili durdurdu. Nişanlısının nefes almadığın fark eden Fikret Balkan, onu otomobille Karapınar Devlet Hastanesi'ne götürdü. Meltem Ertunç, doktorların kalp masajı ve müdahalelerine yanıt vermedi.

OTOPSİ SONUCU KALP KRİZİNDEN ÖLDÜĞÜ ANLAŞILDI

Meltem Ertunç'un Konya Numune Hastanesi'nde yapılan otopsisinde, ilk belirlemelere göre kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği belirlendi. Meltem Ertunç, Salı günü cenaze töreninin ardından Reşadiye Mezarlığı'nda toprağa verildi. Meltem Ertunç'un tabutuna duvak örtüldüğü öğrenildi.

Mutlulukları yarım kalan çiftten geriye evlilik teklifi sırasında çekilen görüntüler kaldı.

Nişanlısının sürpriz evlilik teklifi yaptığı Meltem, dönüşte kalp krizinden öldü

Kalp Krizi, Konya, 3. Sayfa, Güncel

Kaynak: DHA

YORUMLAR(140)
HAYATIN:Allah Rahmet Eylesin , Amin. . . !
ADINIZI YAZIN:bazı gereksızler yıne çöp olduğunu belli eden yorumlar yazmiş zavallı böcekler
AKIBET:Şu haberin altındaki bazı yorumları okuyunca, memlekette insanlığın ve merhametin düştüğü seviye insanı dehşete düşürüyor. Allah kardeşimize rahmet eylesin.
GOLDENSTONE:işte ben , kalp dayanmaz diye bu tür surprizlere karşıyım. . .
CEVO:bu memlekette cok beyinsiz insan var sacma sapan seylere yorum yapip üzüldü ayaklari yaparsiniz. bi askermiz sehit olsa bukadar üzülmezsiniz geri zekalilar onca masum insan ölüyor . isim yokta bu haberemi üzülcem
CEVO:üzüldüm desem yalan olur
HAKAN:ınsan olan üzülür hatta hayvan bile üzülür sen ikisi de degilsin ne oldğunu sen bil artık
DİRİLİŞ:SENİN ÖLÜMÜNEDE ÜZÜLMEYEN OLUR ELBET HAYAT MÜŞTEREK
P.:Neden acaba sıkıntınız ne sizin?insani duygular herkese nasip olmuyor tabii..Allah yardımcınız olsun diyecek bir şey yok ....
ESRA:Murat Buzdağlı ne güzel yazmışsın, hep var ol.
Tüm 140 yorumu okumak için tıklayın