Astrolog Nuray Sayarı, Kenan Doğulu'nun Baba Olacağını Seren Serengil'in Boşanacağını Tahmin Etti

Ünlü astrolog Nuray Sayarı, Kenan Doğulu-Beren Saat çiftinin bebeklerinin olacağını, Seren Serengil ve Yaşar İpek'in ise 2 yıl sonra boşanacaklarını söyledi.

03.09.2018 09:56

ünlü astrolog Nuray Sayarı, Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen etkinlikte ziyaretçilerinin sorularını yanıtladı. Ünlü çiftler hakkında açıklama yapan Sayarı, Tarkan ve Kenan Doğulu'nun baba olacağını, Seren Serengil'in ise boşanacağını söyledi.

BEREN VE KENAN'IN BEBEĞİ OLACAK

Bir ziyaretçi Sayarı'ya, "Kenan Doğulu ve Beren Saat çiftine çocuk görünüyor mu" diye sordu. Sayarı, "Dalgalanmalı bir dönemleri var. 2019 Eylül ayına kadar ilişkilerinde bir dağılma olmazsa kesinlikle anne-baba olacaklar" dedi.

TARKAN'IN OĞLU OLACAK

Geçtiğimiz ay kızı Liya'yı kucağına alan Megastar Tarkan'ın ikinci kez baba olacağını da söyleyen ünlü astrolog, "Bu kez oğlu olacak" dedi.

SEREN SERENGİL VE YAŞAR İPEK BOŞANACAK

Nuray Sayarı, ünlü çiftlerin ilişkilerini merak eden bir hanımın "Seren Serengil ile Yaşar İpek'in çocuğu olacak mı" sorusuna, "Auralarına baktığımda, geleceklerini bir görmüyorum. En fazla 2 yıl sonra kesin ayrılırlar. Allah korusun bu bir temenni değil, ben astrolog ve yaşam koçu olarak gördüğümü söylüyorum" yanıtını verdi.

GÜLBEN ERGEN

Bomba açıklamalarına devam eden Nuray Sayarı, Gülben Ergen'le ilgili de mutlu bir haber verdi. Ünlü astrolog, "Gülben Ergen başak burcu. Sürpriz bir evlilik yapabilir" dedi.

"YATIRIMI DOLARA DEĞİL ALTINA YAPIN"

Son dönemle ülkemizde yaşanan sıkıntılarla ilgili de konuşan Nuray Sayarı, "Önümüzdeki 3 ay boyunca inişler çıkışlar yaşanacak. Ancak aralık ve ocakta çok büyük bir ilerleme olacak. Bu iniş çıkış kimseyi korkutmasın. Yatırımınızı dolara değil altına yapın" diyerek sıkıntılı dönemin yakında sona ereceğini söyledi.

Astrolog Nuray Sayarı, Kenan Doğulu'nun Baba Olacağını Seren Serengil'in Boşanacağını Tahmin Etti

Seren Serengil, Nuray Sayarı, Yaşar İpek, Magazin

Kaynak: Bültenler

YORUMLAR