Haber, Son Dakika, Haberler

Nurgül Yeşilçay, yaşlı insanlara takınılan sert ve saygısız tavrı eleştirdi

Oyuncu Nurgül Yeşilçay, Türkiye'de yeni tip koronavirüs önlemleri çerçevesinde 65 yaş ve üstünün sokağa çıkma kısıtlamasının ardından yapılan bazı haberlere ve sosyal medya yorumlarına tepki gösterdi.

24.03.2020 18:43 | Son Güncelleme: 24.03.2020 18:56

Sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlüler arasında yer alan güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay, bu defa çok önemli bir konuya değindi.

Türkiye 'de yeni tip koronavirüs önlemleri kapsamında risk grubunda yer alan 65 yaş ve üstü vatandaşlara sokağa çıkma kısıtlaması getirilmesinin ardından özellikle gençler tarafından yapılan haddini aşan tepki ve esprileri eleştiren Yeşilçay, ahlaki değerlerimizin kolaylıkla bozulduğunu söyledi.

Nurgül Yeşilçay, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Panikten, ölüm korkusundan etrafındaki her şeye saldıran, ahlaki değerlerini bir çırpıda yok eden toplumların, etik sonuçlarına hazırlıklı olmalıyız demek ki! Hayatta kalalım da nasıl olursa olsun! Bu kolektif panik hali asıl korkunç olan! Büyüklerimin ellerinden öperim!"

Nurgül Yeşilçay, yaşlı insanlara takınılan sert ve saygısız tavrı eleştirdi
Nurgül Yeşilçay, yaşlı insanlara takınılan sert ve saygısız tavrı eleştirdi
Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Magazin ››Nurgül Yeşilçay, yaşlı insanlara takınılan sert ve saygısız tavrı eleştirdi - Magazin
Yorumlar (23)
PIRTIK:inşallah korona virüsü biter
TİLLOLU:nurgül yeşilçay sen para kazanma işine bak devlet işine niye karışıyorsun siz sanatçılar sürekli devlet hükümet aleyhinde siniz ama nafile
DR. ATALAY YILMAZTÜRK:MERHABA, TÜRKİYE''''DE EN AZ 3 HAFTA SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN EDİLMELİDİR. YETKİLİLER BU KONUDA ACİL KARAR ALMALIDIR. YOKSA TÜRKİYE, İTALYA VE İRAN GİBİ OLACAK. MAALESEF GERÇEK BUDUR.
ÇAVUŞU TOKATLAYAN ONBAŞI:Bu da kendini fasülyeden sanıyor, tabi 5 sene sonra kendi de 65 e giriyor , dağılalım beyler. . .
STARRRR:yalniz yasayan 65 yas ustu buyuklerimizi boyle bir sikintili korktuklari donemde yalniz kalmalari daha zor olsa gerek kendimizi onlarin yerine koyalim birazyalniz kalmalarina izin vermeyelim yanlarinda oldugumuzu hissettirelim
DÜRBÜNLÜ:E tabi sırayla bu işler 4 sene sonra Nurgül de dışarıya çıkamayacak yaş 65
KOMSER KOLOMBO:tamam bitti
0 0
KOMSER ENRAYT:yetey beyy kayboluyun
0 2
KOMSER RIZA:KES SESİNİ MURYAZA KED DEDİM.VIR VIR VIR.
0 0
BEKÇİ MURTAZA:Dağılın çabuk coplarım
0 0
Tüm 23 yorumu okumak için tıklayın