Nusret Gökçe, İstanbul'un göbeğinde üstsüz koştu

Saltbae hareketiyle dünya çapında üne kavuşan ve her hareketiyle adından söz ettirmeyi başaran sosyete kasabı Nusret Gökçe, İstanbul'un göbeğinde üstsüz şekilde koştu.

08.10.2019 23:19

Instagram'da en çok takipçisi olan Türk ünlü unvanını elinde bulunduran sosyete kasabı Nusret Gökçe, 12 km metro koştuğu videosunu takipçilerinin beğenisine sundu.

ÜSTSÜZ KOŞTU

Sporcu kişiliğiyle adından söz ettiren Nusret Gökçe, yine yapacağını yaptı. Nusret Gökçe İstanbul'un göbeğinde yağmurlu havada üstünü çıkararak 12 km koştu. Bir ara arabaların kullandı yolu kullanan Nusret Gökçe ezilme tehlikesi yaşadı.

"BÜTÜN İSTANBUL'U TURLADIN"

Nusret'in videosuna takipçileri de sessiz kalmadı. Nusret'in bir takipçisi paylaşıma, "Bütün İstanbul'u turladın kral" yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise "Küçük takipçilerinize sporu özendiriyorsunuz teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

Nusret Gökçe, İstanbul'un göbeğinde üstsüz koştu

Nusret Gökçe, Instagram, İstanbul, Magazin

YORUMLAR (37)
ADSIZ:Ahmaaak kuro
AYŞE EMİNOĞLU:Kekooooo
BEKÇİT:Et satıcısı kendi etini sergiliyor
CANMEN:HAYAT HIKAYESI BüYüK BI SAYGI NITELIGINDE. . . . AMA BUNLAR NEEE OLUYOR ARTIK. . . . EDEBINLE BI TSHIRT AT üZERINE. . . SIZIN ORALARDA BöYLEMI GEZIYORLAR. . . NUSRET BEY. . . .
ADINIZI YAZIN:bakayım hı zenginse sıkıntı yok fakırse sapık terbiyesız
VODENELİ:Vay sonradan görme keko seni, , , kafa gitmiş
GICIK:fazla tuzlamaktan
6.FİLO:İster dünyanın en zengini olsun ne kadar çok parası olursa olsun kıroluk onun damarlarında var kıro her yerde kırodur.
VATANDAŞ:şüpheli bir durum cemil ipekçi ne diyor bu işe
Tüm 37 yorumu okumak için tıklayın
19.10.2019 17:53:58