02 Ekim 2013, 09:51

O Ses Türkiye Yarışmacısı Ali Köse, Jüriyi Coşturdu

O Ses Türkiye Yarışmacısı Ali Köse, Jüriyi Coşturdu

O Ses Türkiye'nin dün akşamki bölümünde sahne alan yarışmacı Ali Köse, 'All Night Long' şarkısı ile jüri üyelerini mest etti.

HABERLER.com O Ses  Türkiye'nin dün akşamki bölümüne Ali Köse damgasını vurdu. Programın dün akşamki bölümünde sahne alan Ali Köse, All Night Long ile jüri üyelerini coşturdu. Ali Köse'nin 80'lerin efsane şarkılarından biri olan All Night Long'la gösterdiği performans jüriden büyük alkış aldı. Önce  Hadise sonra diğer jüri üyelerinin dikkatini çeken Ali'yle juri arasındaki diyaloglar seyircileri kırdı geçirdi.


SEYİRCİYİ GÜLDÜREN DİYALOGLAR

Murat Boz, yarışmacı şarkısını bitirince "Allahına kurban emmoğlu" diyerek hayranlığını dile getirdi. Yarışmacıyı kendi takımlarına alabilmek için her türlü yolu deneyen jüri üyeleri ve Ali arasındaki diyaloglar seyirciyi kahkahaya boğdu.  Kıbrıs Türkü olan ancak  İngiltere'de doğup büyüyen yarışmacı Türkçe konuşmakta zorlanınca jüri ara ara İngilizce konuştu. Yarışmacı "Dünyayı gezmek şarkılarımı söylemek isterim deyince  Acun Ilıcalı "O zaman beni seç" dedi. Salon gülmekten kırıldı. Ali'nin tercihi ise  Hadise oldu.02 Ekim 2013 Çarşamba 09:51