O Ses Türkiye'de Bomba İddia: Beyaz ile Hadise Aşk Yaşıyor

Acun Ilıcalı'nın O Ses Türkiye çekimleri sırasında kaydettiği bir videoda Beyazıt Öztürk ile Hadise'nin yakınlaştığı anlar 'Yeni bir aşk mı doğuyor' sorusunu akıllara getirdi.

13.12.2018 19:21 | Son Güncelleme: 13.12.2018 20:38

TV8 ekranlarının sevilen yarışması O Ses Türkiye, tüm hızıyla çekimlerine devam ederken Acun Ilıcalı'nın Instagram hesabından yayınladığı bir video ortalığı fena karıştırdı. Hadise ile Beyazıt Öztürk'ün yakınlaştığı anların kaydedildiği görüntü, 'Ufukta yeni bir aşk mı var?' sorusunu akıllara getirdi.

O Ses Türkiye'de Bomba İddia: Beyaz ile Hadise Aşk Yaşıyor

ASİSTAN ÖKSÜREREK UYARDI

Acun Ilıcalı'nın kaydettiği görüntülerde Acun video çektiğini gören asistan öksürerek Beyaz ile Hadise'yi uyarıyor. Hadise "Acun ne yapıyorsun?" diyerek tepki gösteriyor. Ünlü şarkıcı ardından Ilıcalı'nın "Evet hazır mısın?" sorusuna, "Hayır hazır değilim" yanıtını veriyor.

O Ses Türkiye'de Bomba İddia: Beyaz ile Hadise Aşk Yaşıyor

"SEVGİLİ OLACAKLAR"

Ilıcalı'nın paylaşımı Beyaz TV'deki 'Söylemezsem Olmaz' programında da masaya yatırıldı. Beyazıt Öztürk ile Hadise'nin yakınlaşmaya başladığını iddia eden Bircan Bali, "Bunlar açık açık deklare ettiklerinde bizim o günkü konuşmalarımızı lütfen bulun. O kadar eminiz ki sevgili olacaklarından. Hatta belki oldular. Siz hazırda tutun" ifadelerini kullandı.

O Ses Türkiye'de Bomba İddia: Beyaz ile Hadise Aşk Yaşıyor
O Ses Türkiye’de Bomba İddia: Beyaz ile Hadise Aşk Yaşıyor
Yorumlar (87)
12345: BU BİRCAN DA KİM KİMLE NERDE NAPIYO YA DA BİŞEY YAPMIYO MAGAZİN ADI ALTINDA DEDİKODU YAPIYOR KENDİSİ İLE İLGİLİ BİŞEY OLDUĞUNDA HERKES HESABINI VERECEK DİYO :)
ADINIZI YAZIN: Bu bir hedef şaşırtmaca. Hadise ile aşk yaşayan Acun un kendisi. Seyirci uyumuyor kısaca. . . .
ADANALI: Takdik makdik yok BAM BAM adamsın Beyaz seviyoruz seni kardeşim.