O Ses Türkiye'deki Çapraz Düellolarda Zorlanan Beyazıt Öztürk "Bittim" Diyerek Sitem Etti

Hadise, O Ses Türkiye çekimleri esnasında yoğun bir şekilde çalışan Beyazıt Öztürk'ü görüntüledi. Yarışmadaki çapraz düellolarda zorlanan Öztürk, "Bittim. İçim çekildi" diyerek sitem etti.

16.01.2019 14:13 | Son Güncelleme: 16.01.2019 14:19

Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Hadise ve Murat Boz'un jüri üyesi olduğu 'O Ses Türkiye'de 'Çarpraz Düello'lar başladı. 'O Ses Türkiye'nin kamera arkasını görüntüleyen Hadise ise Beyazıt Öztürk'ün yarışmacılar arasında zorlandığı anları sosyal medya hesabından yayınladı.

"BEYAZ ÇOK CİDDİ"

'O Ses Türkiye'nin kamera arkasını görüntüleyen Hadise ise Beyazıt Öztürk'ün ciddi bir şekilde önündeki kağıda yoğunlaştığını görünce "Beyaz çok ciddi ve çok heyecanlı" ifadelerini kullandı.

O Ses Türkiye'deki Çapraz Düellolarda Zorlanan Beyazıt Öztürk 'Bittim' Diyerek Sitem Etti

"BİTTİM, İÇİM ÇEKİLDİ"

Hadise tarafından görüntülendiğini fark eden Beyazıt Öztürk ise "Bittim, içim çekildi!" itirafında bulundu. Hadise,o anları Instagram hesabından paylaştı. Ayrıca Hadise seyircilerin "Beyaz" diye tezahürat ettiği görüntüleri de sayfasına yükledi.

O Ses Türkiye'deki Çapraz Düellolarda Zorlanan Beyazıt Öztürk 'Bittim' Diyerek Sitem Etti
O Ses Türkiye’deki Çapraz Düellolarda Zorlanan Beyazıt Öztürk ’Bittim’ Diyerek Sitem Etti
Yorumlar (11)
FENERLİHALİT: isin girgirinda zaten beyaz hadiseyide kapti tamam daha ne ister :)
TUNCTUNC: hadise cok ufakda olsa bacak firikikleri verse daha sihhatli bir yari$ma olur diye dü$ünüyomg.
ERCAN: yaptıkları iş oturdukları yerde para kazanmak duyanda sırtlarında yük taşıyorlar zanneder kırk yıl görmesek duymasak bunlar aklımızın ucundan geçmezler