20 Mart 2017, 00:31

O Ses Türkiye'nin Şampiyonu Belli Oldu!

O Ses Türkiye'de haftalardır süren mücadele sona erdi. Finale Gökhan ve Hakan kardeşlerin takımından Rasul Aydemir ve Hadise'nin takımından Dodan Özdemir kaldı. Şampiyon Dodan oldu.

Haftalarca süren heyecanda sona gelindi. O Ses  Türkiye'de final heyecanı dorukta yaşandı. Finale Gökhan - Hakan kardeşlerin takımından Resul Aydemir ve  Hadise'nin takımından Dodan Özer kaldı. SMS oylaması sonucunda Dodan Özer oldu. O Ses  Türkiye'nin birincisi oldu. Böylece O Ses  Türkiye'de ilk defa  Hadise'nin takımından bir yarışmacı birinci olmuş oldu.

6 FİNALİST BELLİ OLDU

O Ses  Türkiye Yarı Final'de 8 yarışmacı en güzel şarkıları kendine özgü söylemleriyle seslendirdi. Teker teker sahne alan yarışmacılar canlı olarak seslendirdikleri parçaları izleyicilerin oylamasına sundu. Yarışmacılar 3 dakika boyunca ekran başındaki seyircilerden SMS oyu beklediler. Tüm yarışmacılar performanslarını sergiledikten sonra O Ses  Türkiye'de Final'e çıkan yarışmacılar  Acun Ilıcalı tarafından açıklandı.

İşte O Ses  Türkiye'de finalist olan isimler:

1. Finalist  Cihangir Moralı (Hadise'nin takımı)
2. Finalist Resul Aydemir (Gökhan ve Hakan'ın takımı)
3. Finalist Dodan Özer (Hadise'nin takımı)
4. Finalist Keremhan Özdemir (Gökhan ve Hakan'ın takımı)
5. Finalist Taylan Bayri (Hadise'nin takımı)
6. Finalist Burhan Çatılı (Sibel Can'ın takımı)

4 FİNALİST ELENDİ

Finale kalan son 6 kişi performanslarını sergiledi. Gerçekleştirilen performansların ardından final yolunda son 4 kişi için halk oylaması gerçekleşti. Yapılan halk oylamasının ardından finalde son 4'e kalan isimler  Hadise'nin takımından Dodan Özer ve Taylan Bayri, Gökhan-Hakan kardeşlerin takımından ise Keremhan Özdemir ve Resul Aydemir oldu. Böylece  Sibel Can'ın da son yarışmacısı olan Burhan Çatılı elenmiş oldu.  Hadise'nin takımından  Cihangir Moralı da yarışmaya veda eden bir diğer isim oldu.

FİNALE 2 İSİM KALDI

Finale kalan son 4 yarışmacı performanslarını sergiledi ve son 2 için oylama başlatıldı. Yapılan oylama sonucunda son 2'ye kalan yarışmacılar  Hadise'nin takımından Dodan Özer ve Gökhan-Hakan kardeşlerin takımından Resul Aydemir oldu.

20 Mart 2017 Pazartesi 00:31YORUMLAR