Oğlu yemeği beğenmeyince kendini balkondan aşağı attı

Adana'da yemeği beğenmeyen oğluyla tartışan yaşlı kadın, kendini ikinci kattan aşağı bıraktı.

11.09.2019 10:15

Adana'da yaşlı bir kadın, uyuşturucu bağımlısı olduğu ileri sürülen oğlu yaptığı yemeği beğenmeyince kendini 2. kattaki balkondan aşağı attı.

YEMEĞİ BEĞENMEYİNCE TARTIŞMAYA BAŞLADILAR

Olay, Çukurova ilçesine bağlı Mesut Mertcan Bulvarındaki bir apartmanda meydana geldi. İddiaya göre oğlu Barış T. (41) ile birlikte yaşaşan Atike T. (70) ona öğlen yemeği hazırlamaya başladı. Ancak uyuşturucu bağımlısı olduğu öne sürülen Barış T. annesinin yaptığı menemeni beğenmedi. Bu nedenle anne oğul tartışmaya başladı.

ANNE, KENDİNİ İKİNCİ KATTAN AŞAĞI BIRAKTI

Barış T. yemeği beğenmediği için evdeki masayı devirip sandalyeleri fırlattı. Tartışmanın büyümesi üzerine anne, ikinci kattaki evinin balkonuna çıkarak kendini aşağı bıraktı. Toprak zemine düşen kadın yaralandı. Bu durumu gören komşuları hemen sağlık ve polis ekiplerine haber verdi.

KALÇASI KIRILDI

Olay yerine gelen sağlık ekipleri kadına kalçası kırılan kadına ilk müdahaleyi yapıp hemen hastaneye götürdü. Polis ise Barış T.'yi gözaltına aldı. Atike T. ve oğlu Barış T.'nin sürekli tartıştığını söyleyen apartman sakinleri, Barış T.'nin uyuşturucu bağımlısı olduğunu iddia etti.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Oğlu yemeği beğenmeyince kendini balkondan aşağı attı

Çukurova, Adana, 3. Sayfa, Güncel

Kaynak: İHA

YORUMLAR(15)
SENA:rabbim herkese hayırlı evlatlar versin ama evlatlarımızı eğiten öğreten önlerindeki idolleride biziz o yüzden önce kendimizi değiştirmeliyiz. kötülük içinde yetişen çocuk tabiki kötü olur.
OGÜN:serefsiz cocuk
FANİ:Boyle evlat olmaz olsun
ADMAN:Ulan utanma sikilma yok, annen yemek yapmis birde begenmiyorsun zikimin kökünü ye.
ADAM GİBİ ADAM:Yav bu memleketin havasından mı suyundan mı yediden yetmişe herkes''de dönemsel tuhaflıklar var. Atlama sebebi zaten olayın Adana da yaşanmış olmasının temel kanıtıdır. :)) ( Çok Geçmiş olsun iyi ki ölmemiş teyzemiz. )
ZİYAA:Allah hayırlı evlat versin
DADAŞ:KADINI CANINDAN BEZDİRMİŞ . . OLMAZ OLSUN BÖYLE EVLAT
AYŞE:Oğlu atmadıysa bile olay melemen değil birikmişliktir.
ANGARALI:uyuşturucu yesin menemen neyine senin zombi
ELİF:allah kahretsin seni bir anneye el kaldırılmaz annelerin eli ayağı öpülür
Tüm 15 yorumu okumak için tıklayın