Oğlunun Doğum Gününde Eski Eşiyle Bir Araya Gelen Ece Erken'i Takipçisi Çıldırttı

Oğlu Eymen'in doğum gününü olaylı bir şekilde boşandığı eşi Serkan Uçar'la birlikte kutlayan Ece Erken takipçisinden gelen o yoruma tepki gösterdi.

08.04.2019 17:09 | Son Güncelleme: 08.04.2019 17:18

Söylemezsem Olmaz'ın sunucusu Ece Erken'in Serkan Uçar ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Eymen, dört yaşına bastı. Erken, oğluna doğum günü partisi organize etti.

OĞULLARININ DOĞUM GÜNÜNDE BİR ARAYA GELDİ

Doğum günü partisine Ece Erken'in çok sayıda yakın arkadaşı ve ailesi katıldı. Ünlü sunucu, oğlu ile karesini sosyal medya hesabından, "Nice mutlu senelere oğlum" notuyla paylaştı. Serkan Uçar ise Eymen ile karesini, "Doğum günün kutlu olsun oğlum, canım oğlum. Eymen dört yaşında" notuyla yayınladı.

Oğlunun Doğum Gününde Eski Eşiyle Bir Araya Gelen Ece Erken'i Çıldırtan Yorum

DOĞUM GÜNÜNÜ KİMİN YAPTIĞI BELLİ OLDU

Bir takipçisi Ece Erken ile eski eşi Serkan Uçar'ı aynı karede görünce, "Doğum gününü kimin yaptığı belli oldu" yorumunu yaptı.

Oğlunun Doğum Gününde Eski Eşiyle Bir Araya Gelen Ece Erken'i Çıldırtan Yorum

"FESATSIN, ÇİRKİNSİN"

Ece Erken'den ise yanıt gecikmedi. Erken, takipçisine "Sahte hesapçığım; doğum gününü ben yaptım. Madem bu kadar fesat, çirkin ve kötüsün hemen söyleyeyim.

Eymen'in annesinin maddi ve manevi hiçbir şeye ihtiyacı yok ama Eymen'in annesi ne yaşarsa yaşasın babasını görmeye hakkı var. Serkan 1 hafta önce aradı 'Babalık yapmak istiyorum' dedi.

'Mahkeme istediğin gibi olsun' dedi ve evladım önceliğim. Tabii ki 'evet' dedim. Bu tablodan rahatsız olan varsa sayfamı terk edebilir. Eymen'i 4 yıldır annesi büyütüyor ve annesi hep dimdik ayakta olacak. Şimdi elti misin nesin sayfamdan bir git!" yanıtını verdi.

Oğlunun Doğum Gününde Eski Eşiyle Bir Araya Gelen Ece Erken'i Çıldırtan Yorum
Oğlunun Doğum Gününde Eski Eşiyle Bir Araya Gelen Ece Erken’i Takipçisi Çıldırttı
Yorumlar (21)
SIK DİŞİNİ EMEKLİ OL: bul yakışıklı zengin kocayı yap bi çocuk çıkar bir kavga boşan olsun bitsin sık dişini bir sene. . al sana emeklilik. Ece hanım böylemi yaptı bilmiyorum günahını almayayım yapan bayanlara söznüm başkasına değil
CAN: Ne ecesi ne becesi başka derdiniz yokmu be kardeşim ece erkenden hayır gelme z çocuğu da yarın ücretli askerlik yapar
UCUBE: Ece hanım belki kötü olabilir evet, yalnız bilinmeli ki babanın hakkıdır çocuğunun doğum günün de olması. Buna da dışarıdan izleyenlerin yorum yapması acizliktir. ;))