06 Şubat 2019, 02:53

Oğlunun Doğum Gününde Toprağa Girdi

- Oğlunun doğum gününde toprağa girdiİZMİR - Uşak'ta meydana gelen trafik kazasında hayatlarını kaybeden Fahrettin Hacıoğlu (62), eşi Safiye Hacıoğlu ve çocukları Mesut Hacıoğlu memleketleri İzmir'de toprağa verildi.

- Oğlunun doğum gününde toprağa girdi

İZMİR - Uşak'ta meydana gelen trafik kazasında hayatlarını kaybeden Fahrettin Hacıoğlu (62), eşi Safiye Hacıoğlu ve çocukları Mesut Hacıoğlu memleketleri İzmir'de toprağa verildi. Mesut Hacıoğlu'nun bugün çocuğunun doğum günü olduğu öğrenildi.
Dün Uşak İzmir karayolu Çınarcık rampasında 4 kişinin hayatını kaybetmesiyle sonuçlanan katliam gibi trafik kazasında hayatını kaybeden 3 vatandaş İzmir'de toprağa verildi. Çifte vatandaşlık işlemleri için Ankara'dan döndükleri sırada Çınarcık rampasında yaptıkları kaza sebebiyle hayatlarını kaybeden Fahrettin Hacıoğlu ve karısı Safiye Hacıoğlu ile çocukları Mesut Hacıoğlu için Menderes'te bulunan Mestanlı Camiinde öğle namazını müteakip cenaze töreni düzenlendi. Cenazede Mesut Hacıoğlu'nun eşi Ayşegül Hacıoğlu kocasının tabutu başından ayrılamazken, dakikalarca gözyaşı döktü. Fahrettin ve Safiye Hacıoğlu'nun kızları Zekiye Ata da hem anne ve baba hem de abisi acısı yaşadı. Ata'nın ayakta durmakta zorlandığı görüldü. Öte yandan bugün Mesut Hacıoğlu ile Ayşegül Hacıoğlu'nun tek çocukları olan Utku Hacıoğlu'nun bugün doğum günü olduğu ve 1 yaşına girdiği öğrenildi. Kılınan cenaze namazının ardından üç vatandaşın cenazesi Görece Mezarlığına defnedildi. Uşak,İzmir
Kaynak: İHA


YORUMLAR