Okan Buruk Alaçatı'dan 5 Milyona Ev Aldı, Tadilata Başladı

Ege aşığı Okan Buruk ile eşi Nihan Buruk, Alaçatı'daki köy evinden daha geniş bir taş eve taşındı. Alaçatı'ya tepeden bakan evi yaklaşık 5 milyon liraya aldığı öğrenilen teknik adam, tadilata da start verdi.

15.05.2019 09:55 | Son Güncelleme: 15.05.2019 09:54

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Okan Buruk ile modacı eşi Nihan Buruk, Ege'den kopamıyor. 2010'da Alaçatı'dan köy evi alan ünlü çift, her yaz buraya giderek yılın yorgunluğunu atıyordu. İkili, evin zamanla küçük gelmesiyle yeni villa arayışına girdi. İstedikleri evi yine Alaçatı sırtlarında bulan Buruk çifti, değeri 5 milyon lira olduğu konuşulan taş evin tadilatı için de kolları sıvadı.

TADİLAT BAŞLADI

Takvim'de yer alan habere göre; Taş evi bir işadamından satın alan çift, yeni evlerini yaza hazır etmek için de geçtiğimiz hafta sonu havuza beton döktürdü. Hazırlıkları yakından takip eden Nihan Buruk'un dekorasyonla da bizzat ilgileneceği öğrenildi. Mesut Özil'e komşu olan ikili, yeni evlerinde bu yaz da Alaçatı'ya tepeden bakıp keyif sürecek.

Okan Buruk, Alaçatı'dan 5 Milyona Ev Aldı, Tadilata Başladı

12 yıllık evli çiftin 10 yaşında Ali Yiğit adında bir oğlu var. Buruk çifti, her yazı geçirdikleri Alaçatı'daki evlerini küçük geldiği gerekçesiyle oğulları için değiştirmeye karar verdi.

Okan Buruk Alaçatı’dan 5 Milyona Ev Aldı, Tadilata Başladı
Yorumlar (53)
GİRİLMEZ: böyle yaşasınlar diye para gönderen salak lar var bide
ADALET: adamlar ac böyle haber vermeyin halkimizi üzmeyin
GS LI: GS düşmanı bir adam.