Şeyma Subaşı'na tepki yağdı! Okulların başlamasının ilk günü tatil paylaşımı yapması tepki çekti

Takipçileri Subaşı'nın paylaşımına "Okullar açıldı ama Şeyma nerede" diyerek tepki gösterdi.Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı, okul günü yaptığı paylaşımla tepki çekti.

09.09.2019 11:55

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı, Subaşı, Magazin


YORUMLAR(13)
PAKO:haber değeri sıforın altında
ASMİN:Ne cehenneme giderse gitsin başka işimiz yokta önümü takip edecegiz
BABANİZ:okulun ilk gunu seymayi gormek istiyordunuz sizigidi cakallar kadin yok diye baska yerden vuruyorsunuz lan ne tilkisiniz evlatlarim isinize bakin
KÜRŞAD:Ahlaksız
RATKO ZIRTOVİÇ:ne kadar önemli bir haber. . . . o kadar çok pratik değeri var ki, bize değer kattı. Tınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn. . .
DÜRBÜNLÜ:layik sistemin ahlaksızlaştırdığı insanlar
G....:Onun anne olamayışının laik düzenle alakasını bir anlatsana
İSKARPELA:DÜRBÜNLÜ , bir müddet aradan kayboldun , bayağı da faydalı olmuş , en azından yazmasını öğrenmişsin (!) . . . . Dürbünlünün arkasına sığınıp aynı cümleyi kuran trol seniiii
ONUR:Laiklik din ve devlet işlerinin biribirinden ayrılmasıdır. Yargıda ve devletin herkurumunda eşit mesafede davranılmayı amaçlar. Şuanda olmayan adalet işte laiklik ilkesinin tam olarak uygulanamamasından kaynaklanıyor. İlk önce yazılışını öğren.
EZİKLER:onun kızı bir hafta önce okula başladı. millet sanki çok iyi anne babaymış gibi sallayıp duruyorlar. ünlülere yorum yapmak yerine gidin başka şeylerle ilgilenin. ülkenin ileriye değil geriye gitmesinin temel sorunusunuz. !!
Tüm 13 yorumu okumak için tıklayın