24.04.2012 14:17

Oltu Fem Ygs Başarısını Lys'de de Sürdürmek İstiyor

Oltu Fem Ygs Başarısını Lys

Erzurum'un Oltu ilçesinde Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) sonuçlarına göre, ilk 10 öğrenci arasına giren 9 öğrenci, FEM Dershanesi'nden çıktı.

Erzurum'un Oltu ilçesinde Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) sonuçlarına göre, ilk 10 öğrenci arasına giren 9 öğrenci, FEM Dershanesi'nden çıktı. İlçe birincisi ve ikincisinin de kendi öğrencileri olduğunu belirten FEM Dershanesi Müdürü Ömer Güler, başarı grafiğinin her geçen yıl arttığını söyledi.

Oltu FEM'de YGS sevinci yaşanıyor. Dershane Müdürü Ömer Güler, yoğun bir çalışma sonucunda gelen başarının sevincini yaşadıklarını söyledi. Güler, "Bu başarının LYS'de de devam etmesi için çalışmalarımız sürüyor. Öğrencimiz, Tuba Gökçe 441 puanla birinci, Kaan Yurtoğlu 431 puanla ikinciliği elde etti. İlçe genelinde sınava giren öğrenciler içerisinde ilk 10 derecenin 9'u FEM Dershanesi öğrencisidir." dedi.

Öğrencilerin başarısında; kurumsal dershanecilik, kaliteli FEM yayınları ve dokümanları, okul ve dershanenin etkileri, danışman öğretmenlerin sıkı takibi, ailelerin desteği ve öğrencilerin gayretli, azimli çalışmalarının etkili olduğunu hatırlatan Güler, "Bu vesileyle öğrencilerimizi rehavete sokmadan aynı tempo ile LYS'ye hazırlayıp bu çıtayı daha da yükselteceğiz." şeklinde konuştu.

Dereceye giren öğrenciler ise birbirlerini tebrik ederek, LYS'de de başarılı sonuçlar almak için çalışacaklarını kaydetti.
Kaynak: CHA
Güler, Lys, Oltu, Fem, Yerel