15 Temmuzun Kahramanı Ömer Halisdemir'in yeğeni de kahramanca yaşamını yitirdi

15 Temmuz darbe girişiminin engellenmesine büyük katkısı olan Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in yeğeni Halil Halisdemir de bir kahramanlık yaparken yaşamını yitirdi.

11.09.2019 10:15

Ömer Halisdemir, Piyade, 3. Sayfa, Güncel


YORUMLAR(52)
ALLAH RAHMET EYLESİN:ADANA01
ALPBAŞI:Alemde şer OĞUZDA ER TÜKENMEZZZ. . .
DARBE:ALLAH Rahmet eylesin sevenlerine sabır versin.Birisi yazmış Darbe kendileri yaptı diye bir Insanın sade Gözleri görmesi yetmiyor algılaması lağzim.Kimisi Darbe bir Tiyatroydu dedi Koltuğunda oturup seyreti TV BABA YIĞITLER ISE DARBE OLUYOR KENDINI SOKAĞA ATIP TANKLARA KAFA TUTU VATAN ve BAYRAK için BABA YIĞITLER ŞEHIT duşdü.Siz hale Tiyatro deyin MAHŞERDE hesabını ALLAHa nasıl vereceksiniz.RABBIM tüm ŞEHITLERIMIZDEN Razı olsun kahpe kurşununa VATAN için SIPER olmak herkeze nasib olmaz 100 Binler döküldü sokağa Dünya alem görmemişti böyle bir VATAN AŞKI.....
XERXES:Çok sığ düşünüyorsun adamım. Herkese ne isterlerse verirsen böyle olur. Dön canım bitsin bu hasret. Darbeyi dedem yapacaktı!
TÜRK KOMANDOSU:çıkar süslü püslü bi karı hüzünlü bi sesle anlatır 45 saniye sonra magazin haberleri kahpe pkk ile mücadele edenler hangisini hatırlıyorsunuz ?
WWWWWW:Ucuz kahramanlar
SS34:Sizin kahramanlığınız "bir dolarlık"tan ibarettir.
AHMET:ismin gibi ucuz bir alçaksın sende
BAMSI:Gerizekalı.sen nesin.gerçi sormaya gerek yok.
KİM:bizim gibi yiğitler olduğu sürece senin gibilerin kuyruğu çok yanacak
Tüm 52 yorumu okumak için tıklayın