17 Mart 2019, 09:12

Onur Büyüktopçu'ya Mahrem Görüntüleriyle Şantaj!

Yemekteyiz programının sevilen sunucusu Onur Büyüktopçu'ya, kendi özel görüntüleriyle şantaj yapıldı. Sosyal medya aracılığıyla tehdit edilen Büyüktopçu, mesajı gönderenin arkadaşı olduğunu öğrendi.

Bir şantajcı, Onur Büyüktopçu'yu, kendisine ait cinsel içerikli video ve fotoğrafların basına vereceğini iddia ederek tehdit etti. Şantaj yapan kişinin, yakışıklı oyuncunun arkadaşı olduğu ortaya çıktı.

Oyuncu Onur Büyüktopçu'ya, kendisine ait cinsel içerikli video ve fotoğrafların yer aldığı bir mesaj gönderildi. Sosyal medyadan mesajı yollayan kişi, görüntüleri internete sızdırma tehdidiyle 50 bin lira istedi.

ŞANTAJCI ARKADAŞI ÇIKTI

Büyüktopçu, şantajcının banka hesabına 50 bin lira yatırdı. Ardından konuyu araştıran ünlü oyuncu, mesajı gönderen kişinin arkadaşı olduğunu öğrendi. Büyüktopçu, şantajın devam etmesi üzerine savcılığa başvurdu.

Onur Büyüktopçu, MagazinYORUMLAR (56)
CANO: Soyadi ama yakismis,kisiline.....hoittt
TULU: İnsanların özel hayatından kime ne.herkesin zararı da yararı da kendine.toplum olarak çok onyargiliyiz.her konuda da ahkam kesmeyi seviyoruz.durust olmak ahlaklı olmak inançlı olmak kendine ve topluma faydalı olmak çalışmak üretmek bunlar üzeri de yoğunlaştırmak daha faydalı oluruz diye düşünüyorum.
KÜLTİĞİN KAAN: İnsanları anlamakta çok büyük zorluk çekiyorum !!bir gay sizce ne kadar sevimli, bunlar çoluk çocuğa kötü örnek olduğu için tv.ye bile cikarmayacaksin hepsini bir gemiye bindirip açıkta batiracaksin.
  • ÇANKIRILI MEVLÜT BİLGİN : KÜLTİĞİN KAAN cevap: Bu Durumu Biz Seçmedik dostum , kul kınadıgını yaşamadan ölmezmiş senin de çolugun çacugun vardır veya olacak büyük Konuşma,
ÇANKIRILI MEVLÜT BİLGİN: bu ülkede erkegin erkekle ilişki yaşaması yasak oldukça böyle şantajlar olacak , bırakın adam adama mutlu olsunlar yadırganmasın
Tüm 56 yorumu okumak için tıklayın