28 Ağustos 2018, 08:54

Organik Aşk Filmi

Organik Aşk Filmi

Organik Aşk filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Organik Aşk filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Beceriksiz bir adam olan Bülent zengin bir ailenin çocuğudur. Ailenin eriştiği zenginlik, evin babası Celal sayesindedir. Başarılı bir iş adamı olan Celal’in hayattaki tek başarısızlığı oğlu Bülent’tir. Dünyanın parasını harcayarak oğlunun başarısızlığını örtbas eden Celal artık bu duruma bir son vermeye karar verir. Oğlunun kendi ayakları üzerinde durmasını isteyen Celal, kendisini düzeltmesi için oğluna bir ay müddet verir. Bülent, bir ay içerisinde sıfırdan bir hayata başlayıp işleri yoluna koymazsa mirastan men edilecektir. Bu bir ay içerisinde başına türlü belalar açan Bülent’in hayatı düğünden kaçan gelin Esma ile karşılaştıktan sonra iyice karışır. Esma ile aşkı bulan Bülent bir yandan peşlerine düşen Esma’nın abisi Davut ile uğraşırken bir yandan kendi ayaklarının üzerinde durmaya çalışır.

Yönetmen koltuğunda Kamil Çetin'in oturduğu filmin senaryosunu Volkan Girgin kaleme alıyor. Başrollerini Gizem Karaca ve Mustafa Mert Koç’un paylaştığı filmin kadrosunda Tarık Papuçcuoğlu, Ruhsar Gültekin, Hacı Ali Konuk, Erdi Ünver gibi isimler yer alıyor.


Yönetmen: Kamil Çetin
Senaryo: Volkan Girgin
Oyuncular: Gizem Karaca, Mustafa Mert Koç, Tarık Pabuççuoğlu, Ruhsar Gültekin, Hacı Ali Konuk, Erdi Ünver, Gizem Arıkan, Suat Ülhan, Emre Ertunç, Asuman Dabak
Filmin Türü: Komedi
Orijinal Adı: Organik Aşk
Yapımcı Firma: Sihirli Perde
Yapım Yılı: 2017
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dili: Türkçe
Filmin Süresi: 95 dk.
Dağıtıcı Firma: UIP Türkiye
Vizyon Tarihi: 14.09.2018

Organik Aşk Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Kaynak: InterSinema.com