Orkun Işıtmak ve Doruk Acar Söyleşisi - İyi Oyun

İyi Oyun filminin oyuncularından Youtube fenomeni Orkun Işıtmak ve filmin yapımcısı Doruk Acar ile bir araya geldik.

02.11.2018 10:00
İyi Oyun filminin oyuncularından Youtube fenomeni Orkun Işıtmak ve filmin yapımcısı Doruk Acar ile bir araya geldik. Işıtmak ve Acar, ilklere imza atan bir e-spor filmi olan "İyi Oyun" hakkındaki sorularımızı yanıtladılar.

İyi Oyun, kendisini profesyonel oyun dünyasının içinde bulan bir gencin hikayesini konu ediyor. Cenk liseyi yeni bitirmiş genç bir çocuktur. Evin yükünü tek başına omuzlayan annesine yardım etmeye çalışan Cenk, yarı zamanlı çalıştığı internet kafede başkaları adına para ile oyun oynar. Fakat bir gün yeni kurulan bir takımın menajeri tarafından keşfedilince kendisini bambaşka bir dünyanın içerisinde bulur. Profesyonel oyun dünyasının içerisinde takım arkadaşları Batu, Naz, JJ, Aslan ve koçları Özer ile birlikte zorlu bir yolculuğa çıkan Cenk turnuvayı kazanmak için çabalar.

Oyuncu kadrosunda Kerem Bürsin, Kötü Çocuk'un güzel yıldızı Afra Saraçoğlu, Güllerin Savaşı gibi dizilerden tanıdığımız Yiğit Kirazcı, Hakan Kurtaş, Doğaç Yıldız, Mert Yazıcıoğlu, Türkiye'nin en popüler Youtuber isimlerinden Orkun Işıtmak, güzel oyuncu Bahar Şahin, Tolga Canbeyli ve Bada Oh Denizgibi isimlerin yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Netflix'in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız'ın yönetmenliğini yapan Umut Aral oturuyor. Emre Sirel'in senaryosunu kaleme aldığı filmin görüntü yönetmenliğini Sebastian Weber üstleniyor.

İyi Oyun 2 Kasım'da sinemalarda!
Orkun Işıtmak ve Doruk Acar Söyleşisi - İyi Oyun

Youtube, Sinema

Kaynak: DailyMotion.com