Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Hıdrellez Etkinliğine Katıldı

Bilecik'in Osmaneli İlçe Belediye Başkanı Münür Şahin, bir dönem ilçeye bağlı olan, şimdi ise Sakarya'nın Geyve ilçesine bağlı Sekerman Köyü'ndeki Hıdrellez etkinliğine katıldı.

06.05.2019 12:27 | Son Güncelleme: 06.05.2019 12:27Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Hıdrellez Etkinliğine Katıldı
Bilecik'in İlçe Belediye Başkanı Münür Şahin, bir dönem ilçeye bağlı olan, şimdi ise Sakarya'nın ilçesine bağlı Sekerman Köyü'ndeki etkinliğine katıldı.

Etkinliğe, eski Sanayi Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Ali Çelik, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin ve çok sayıda vatandaş katıldı. Sekerman Köyü'nün Osmaneli ile bağı çok fazla olduğunu anlatan Başkan Şahin, "Cuma Pazarı'mızda bu köylülerini her zaman görebiliyoruz. Yine köylülerimizden Osmaneli ye yatırım yapan ve yerleşen birçok aile var. Köylülerimizin ilgisine çok teşekkür ediyoruz. Her zaman işbirliği yaptığımız Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve Bakan Yardımcılığı döneminde sanayi parselleri konusunda bizlere büyük destek olan ve ilçemizi ziyaret eden milletvekilimiz eski Sanayi Bakan Yardımcımız Doç. Dr. Hasan Ali Çelik'e tekrar teşekkür ediyoruz" dedi. - BİLECİK

Münür Şahin, Hıdrellez, Osmaneli, Geyve, Yaşam

Kaynak: İHA

25.01.2020 11:53:30